Tiesa.com   |   2010-08-26

Streikuos Londono metro

  
 Streikuos Londono metro Profsąjungos lyderis Bobas Crow.

Nuo rugsėjo 6 d. tūkstančiai Londono metro darbuotojų žada pradėti streikų seriją. Ekonomistai skaičiuoja, kad kiekviena streiko diena šalies biudžetui kainuos 48 mln. svarų.

mal">Londono metro darbuotojų profsąjunga paskelbė, kad nuo rugsėjo 6 d. pradeda streikų seriją. Apie 10 tūkstančių metro darbuotojų per rugsėjį, spalį ir lapkritį ketina streikuoti protestuodami dėl finansavimo mažinimo ir 800 darbuotojų atleidimo, praneša Standart UK.

Profsąjungos lyderis Bobas Crow pareiškė: „Londono metro valdytojai turi suprasti, kad lėšų karpymas ir darbuotojų atleidimas, kuriuos jie planuoja įgyvendinti, atsilieps keliaujančiųjų saugumui“.

Londono prekybos ir industrijos rūmų vadovas Colinas Stanbridge sakė: „Jeigu planuojami streikai įvyks, jie pasės didžiulę sumaištį tarp miesto verslo struktūrų ir pakenks Londono, kaip palankaus verslui miesto, reputacijai. Kiekviena diena, kai Londono metro bus uždarytas del streiko, miesto biudžetui kainuos 48 mln. svarų ir kliudys visoms verslo bendrovėms atsigauti po pasaulinės ekonomikos krizės“.

Profsąjungų lyderiai žada, kad streikuojama bus kiekvieną rudens mėnesį iki tol, kol Londono meras Borisas Johnsonas neatsisakys lėšų karpymo ir darbuotojų atleidinėjimo planų.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai