Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-02-25

Streikuoja Anglijos ugniagesiai

  
Streikuoja Anglijos ugniagesiai Šiandien paskelbtas 24 val. ugniagesių streikas
Parlamentarai, visuomenė ir ugniagesiai buvo visiškai suklaidinti.

Anglijos ugniagesiai šiandien paskelbė 24 valandas truksiantį streiką, kurio metu yra apribotas gaisrininkų darbas bei planuojamas mitingas Wesminister aikštėje. Streikas skelbiamas dėl planuojamų pokyčių ugniagesių pensijų sistemoje, - praneša portalas bbc.co.uk.

Ugniagesių profesinė sąjunga sakė, kad planuojamas pensijinio amžiaus prailginimas bei kiti pakeitimai yra visiškai nepriimtini.
Ugniagesių profesinė sąjunga kaltina parlamentarę Penny Mordaunt pateikus klaidingą informaciją, kuri gali daryti įtaką dėl sprendimo pakeisti gaisrininkų pensijų įstatymą. Buvo teigiama, kad jei vyresnio amžiaus gaisrininkas neišlaikys fizinio parengimo testo ne dėl savo kaltės, jis vis tiek gaus pilną, nesumažintą pensiją.
 
Pasak sąjungos, ilgus metus ištarnavę ugniagesiai ištiesų bus priversti atsistatydinti arba bus atleisti, ir gaus mažesnę pensiją.
 
 
„Siekiant kuo greičiau priimti naują įstatymo pataisą, parlamentarai, visuomenė ir ugniagesiai buvo visiškai suklaidinti. Tai yra neteisinga. Dėl suprantamų priežasčių, gaisrininkai nėra patenkinti, kaip su jais elgiasi esama vyriausybė ", - sakė ugniagesių profesinės sąjungos sekretorius Mattas Wrackas.
 
Šiandien per streiką numatyti gaisrininkų ekipažai gali nereaguoti į žolės ir kitus mažus lauko gaisrus, šiukšlių gaisrus, negalės gelbėti gyvūnų (tačiau pagalbos prašymai bus perduoti kitai organizacijai), negalės padėti išvaduoti lifte įstigusių žmonių (dėl to bus atsakingi liftų administratoriai), nereaguos į potvynius bei automatines priešgaisrines signalizacijas, jei gaistas nebus patvirtintas skambučiu į 999.
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Streikas, Jungtinė Karalystė, Gaisras

Komentarai

Naujausi straipsniai