Evening Standart ir Tiesa.com inf.   |   2011-09-13

Stratforde duris atvėrė didžiausias Europos prekybos centras

  
Stratforde duris atvėrė didžiausias Europos prekybos centras Westfield Stratford City centre statybos darbai dar nesibaigė.

Stratfordo rajone Londone antradienį ryte duris atvėrė didžiausias Europos prekybos centras miesto teritorijoje „Westfield Stratford city“. Kartu tai yra ir vartai į olimpinį miestelį.

e milžiniško prekybos centro, kuris kainavo 1,4 mlrd. svarų sterlingų, pradėjo buriuotis jau aštuntą valandą ryto, nors dauguma parduotuvių atsidaro nuo 10 valandos. Šiame prekybos centre yra net 300 parduotuvių, 70 kavinių ir 14 kino salių. Šalia parduotuvių atsidarys trys viešbučiai, didžiulis boulingo klubas ir kazino.
„Westfield Stratford city“ centre bene didžiausius plotus užims „Marks ir Spencer“ ir „John Lewis“ parduotuvės. Prekybos centro atidarymo ceremonijoje dalyvavo Londono meras Borisas Johnsonas ir vienas „Westfield Group“ vadovų Frankas Lowy. Atidarymo ceremonijai dirigavo žymūs televizijos veidai Pixie Geldof ir Nickas Grimshawas, o gyvai dainavo pop žvaigždė Nicole Scherzinger.
 
Pirmajame prekybos centro aukšte veiks žymaus virėjo Jamie Oliverio „Maisto ministerija“, kurioje bus galima išmokti kulinarijos paslapčių. Čia taip pat bus ir jo itališkų patiekalų restoranas.
 
Aplink prekybos centrą sumontuoti milžiniški ekranai, kuriose skelbiama pirkėjams aktuali informacija, taip pat rodomi sporto varžybų fragmentai, pabrėžiant prekybos centro ryšį su 2012 metų Londono olimpiada.
 
Faktai apie „Westfield Stratford city“:
Tai yra didžiausias prekybos centras Europos mieste. Jo statybos kainavo 1,45 mlrd. svarų sterlingų.
 
Prekybos centras įsikūręs prie olimpinio miestelio ir bus vartai į žaidynių objektus 2012 metais.
 
Verslas sukūrė 8500 nuolatinių darbo vietų.
 
Prekybos centre yra 300 žinomų prekės ženklų.
Čia veiks ir šviežio maisto turgus „Great Eastern Market“.
 
Aikštelėse yra 5 tūkst. stovėjimų vietų automobiliams.
 
„Westfield Stratford City“ per valandą su Londono centru sujungs 58 traukiniai.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai