Parengė Evelina Uždavinytė   |   2010-06-09

Spausdintuvas – iš „Lego“ kaladėlių

  
Spausdintuvas – iš „Lego“ kaladėlių

Didžiosios Britanijos gyventojas iš vaikiško „Lego“ konstruktoriaus surinko spausdintuvą ir juo atspausdino tekstą ir paveikslėlį.

ent="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">


Spausdinimo procesą autorius nufilmavo ir paskelbė puslapyje „YouTube“. Apie nuotaikingo išradimo „tėvą“ nėra daug žinoma, tačiau sprendžiant pagal asmeninį jo puslapį „Youtube“, tai 30-metis Didžiosios Britanijos gyventojas Adamas, praneša „PC Pro“.

 

Vaizdo siužeto komentaruose Adamas nupasakojo spausdintuvo surinkimo istoriją. Savotiškam meno kūriniui prireikė plastikinių kaladėlių, keturių motoriukų iš „Lego“ rinkinių, daviklių ir plokštės su USB sąsaja. Kaip spausdinimo galvutę Adamas panaudojo paprastą flomasterį. Įrenginio prijungimo prie kompiuterio tvarkykles britas parašė pats.

 

Adamas prijungė spausdintuvą prie „Apple Mac“ nešiojamojo kompiuterio ir atspausdino dokumentą, kuriame buvo frazė „Hello World“ ir žirgo paveikslėlis.

 

Vyras papasakojo, kad spausdintuvo kūrimas truko apie tris savaites – jis jį rinko vakarais po darbo. Adamo teigimu, spausdintuvo raiška siekia 75 taškus colyje.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai