Tiesa.com   |   2016-01-21

Skaitytojos kreipimasis: padėkime vienas kitam

  
Skaitytojos kreipimasis: padėkime vienas kitam
© Arūno Baškio nuotr.
Lietuvė ėmėsi kilnios akcijos ir nežada sustoti.

Su „Tiesos” redakcija susisiekė Londone ne vienerius metus gyvenanti ir kurianti dizainerė Daiva Mikuckienė. Lietuvė nori paviešinti savo padėką ir paskatinti visuomenę jungtis kilnaus tikslo vardan.

ikuckienės kreipimasis:
„Tikiu, kad kiekviename žmoguje slypi daugiau gėrio, nei blogio. Tikrai. Įsitikinau tuo ne kartą. Kartais žmogus nori ir gali padėti kitiems, bet ne visada žino kada, kam ir kaip...
Taigi ir aš čia nieko ypatingo nedarau – tiesiog suteikiu progą tiems, kurie nori padėti kitiems. Padėti silpnesniems, kuriems gyvenimas nebuvo gailestingas.
 
Kai praėjusių metų pabaigoje Londone susitikau su Gintautu Labanausku, nusprendžiau prisidėti prie jo veiklos – labdaros ir paramos fondo – suteikti pagalbą vaikams, Lietuvoje sergantiems onkologinėmis ligomis. Ligoniukams labai reikalinga ir materialinė ir psichologinė parama. Negalėjau ir aš likti nuošaly.
 
Negalėjau likti nuošaly ir tada, kai svečiuodamasi Lietuvoje susidūriau su Marijampolės beglobiais gyvūnais.
 
Prie mano idėjos prisijungė ir daugiau žmonių: Indrė Radionovaitė-Pliopienė, Jurgita Grimalauskaitė-Gylienė, Hana Šumilaitė, Rimtautas Rėkus, organizacija „Diverse communities” ir daugybė Londono mamyčių.
Širdingas ačiū Jums.
 
Visgi nesustokime.
Asmeninio archyvo nuotr. Asmeninio archyvo nuotr.
 
Mes, svetur gyvenantys lietuviai, dažniausiai nesame milijonieriai, bet juk nė vienas neimsime badauti, jei paaukosime mums nereikalingų žaislų, drabužėlių ar vieną kitą svarą?
 
Lietuvoje senoliams, vaikams ir gyvūnams reikalinga pagalba. Ypatingai dabar, žiemą. Padėkime. Gal kada ir mums reikės pagalbos?
Jeigu galite ir norite prisidėti, o pagalbos man reikia įvairios: rūbų vargstantiems, maisto beglobiams gyvūnams, transporto pervežimui, – junkitės. Aš pati transporto neturiu, todėl ne visada yra lengva viską suorganizuoti pačiai.
 
Pati anksti netekau tėvų, tačiau turiu nuostabią šeimą, kurie man pritaria ir padeda, o tai skatina plėstis ir žengti pirmyn.
 
Darau visa tai ne dėl garbės ar išskaičiavimo, man didžiausia dovana – šypsena žmonių akyse... 
 
Iš visų, į kuriuos kreipiausi, sulaukiau supratimo ir pagalbos, tai gi dar kartą įsitikinau,.. Žmonės yra geri.”
Asmeninio archyvo nuotr. Asmeninio archyvo nuotr.
 
Jeigu norite prisijungti prie kilnių D. Mikuckienės gestų – tai galite padaryti susisiekę elektroniniu paštu: daivadairune.@gmail.com.
  

Žymos: Labdara, Lietuva, Parama, pagalba

Komentarai

Naujausi straipsniai