Tiesa.com   |   2013-04-09

Šalti orai sugriovė prekybininkų planus

  
Šalti orai sugriovė prekybininkų planus Šalti orai pakoregavo Britanijos prekybininkų planus.

Laikantis rekordiškai šaltiems pavasario orams, Britanijoje stabtelėjo ir pavasarinė prekyba sezoninėmis prekėmis ir drabužiais. Džiūgauti daugiau galėjo tik maisto ir gėrimų prekybininkai, kurie kovo mėnesį pardavė šiek tiek daugiau, parnešė BBC.

Tarp populiariausių prekių kovo mėnesį pateko namų tekstilės prekės, nes šalti orai gerokai pagyvino šiltų antklodžių pardavimus. Visgi paprastai greitai augantys internetiniai pardavimai šiek tiek sulėtėjo ir augo kone dvigubai lėčiau nei praėjusiųjų metų kovą. Todėl specialistai mano, kad žmonės daugiau linkę išsirinkti prekes internete, tačiau jas įsigyja parduotuvėse.
Palyginus su praėjusiu metų analogišku laikotarpiu, kovą pardavimai ūgtelėjo 1,9 proc., tačiau gerokai atsiliko nuo šių metų vasario mėnesio ir buvo mažesni 2,7 proc. Prekybai nepadėjo atsigauti ir Velykos, kurios paprastai pagerina pavasarinės prekybos rezultatus.
 
Prekybininkai pastebėjo, kad užsilaikę šalti orai gerokai pakoregavo pavasario-vasaros kolekcijos drabužių pardavimus, nes pirkėjai kovą neskubėjo pirkti drabužių šiltajam sezonui, o tuštino šiltųjų drabužių likučius.
 
 
  

Žymos: Prekyba, Drabužiai, Jungtinės Karalystės ekonomika

Komentarai

Naujausi straipsniai