Tiesa.com   |   eastlondonadvertiser.co.uk   |   2016-07-08

Rytų Londono rasistai nerimsta

  
Rytų Londono rasistai nerimsta
© Wikipedia nuotr.
Restorano savininkas suprato, ką reiškia išdaužyti langai.

Rytinėje sostinės dalyje užfiksuotas dar vienas galimai rasistinis išpuolis, nukentėjo prieš „Brexit“ aktyviai agitavęs vietos verslininkas.

Ketvirtadienį Tower Hamlets savivaldybės ribose, Brick Lane esančio indiško maisto restorano savininkas Azmalas Hussainas aptiko išdaužytus šios maitinimo įstaigos langus. Vyras nedelsiant kreipėsi į policiją, vietos valdžią bei Londono mero administraciją – jis neabejoja, kad tai rasistinis išpuolis ir sieja jį su referendumu.
Dėl šio įvykio verslininkas negalėjo atidaryti restorano ir patyrė nuostolį. Prieš referendumą A. Hussainas aktyviai agitavo už Didžiosios Britanijos pasilikimą Europos Sąjungoje.
 
„Mūsų bendruomenė iš Indijos atvyko čia prieš 200 metų ir mes turime tesę čia būti. Tauta balsavo už pasitraukimą, tačiau tai nereiškia, kad teisingumas atiduodamas į žmonių rankas. Palikime sprendimus vyriausybei“, – sakė 64 metų vyras, kuriam kylanti rasistinių išpuolių banga primena 1970-ouosius, kai šalyje rasistai reiškėsi itin laisvai ir aktyviai.
 
Tower Hamlets savivaldybės gyventojai referendume ryškia persvara balsavo už išlikimą, kaip ir dauguma Londono savivaldybių.
  

Žymos: Rasizmas, Rytų Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai