Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-06-07

Rytų Londone suimtas gatvėje deginesis vyras

  
Rytų Londone suimtas gatvėje deginesis vyras Besideginantį vyra suėmė du policijos pareigūnai.

Vyras, kuris nusprendė viešai pasimėgauti ilgai lauktomis saulės voniomis, susilaukė pareigūnų nemalonės. Pusamžis londonietis viduryje Brick Lane gatvės rytų Londone deginosi tik su „Speedo” maudymosi kelnaitėmis.

Nustebę liudininkai įamžino akimirką, kai šiltu oru viduryje gatvės besimėgaujantį vyrą suėmė du policijos pareigūnai. Pasak policininkų, aplinkiniai pasiskundė dėl nepriimtino vyro elgesio.
Po kelias minutes trukusios diskusijos, policijos pareigūnai pareiškė vyrą suimantys įtariant, jog šis pažeidė visuomenės priimtas padorumo ribas, - pranešė Standard.co.uk.
 
Liudininkai liko šokiruoti, kad taikiai susiteikęs vyriškis buvo suimtas ir prievarta išvestas su antrankiais. Pasak praeivių, vyras niekam nekliudė, neišsišokinėjo ir vilkėjo papludimyje įprastą aprangą.
 
Londono policijos atstovas pranešė, kad 51-erių Geraldas Muiras iš Tower Hamlets buvo suimtas dėl girtumo ir chuliganiško elgesio sekmadienį Brick Lane gatvėje. Vyro likimas bus sprendžiamas Temzės magistralės teisme liepos 20 d.
 
  

Žymos: Brick Lane

Komentarai

Naujausi straipsniai