2011-06-13

Rytų Londone konfiskuota 30 nelegaliai naudotų automobilių

  
Rytų Londone konfiskuota 30 nelegaliai naudotų automobilių Policija surengė reidą prieš nelegaliai automobilius naudojančius vairuotojus.

Per dvi dienas – 31 automobilis. Tiek nelegaliai naudojamų mašinų praėjusią savaitę konfiskavo policijos pareigūnai, pranešė Niuhamo taryba. Operacijos, pavadinimu „Reclaim“, tikslas buvo rasti vairuotojus, kurie važinėja neapdraustomos ir nelicencijuotomis transporto priemonėmis.

Policijos pareigūnai dvi dienas tikrino daugiau nei įprasta automobilių Niuhamo gatvėse. Speciali technika jiems nurodydavo, kurios mašinos yra eksplotuojamos pažeidžiant įstatymus. Per reidą taip pat buvo suimtas vienas vairotojas, kuriam jau anksčiau buvo atimta teisė vairuoti automobilį. Policija pranešė iš viso užregistravusi 41 pažeidimą.
Inspektorius Phillas Stingeris teigė, kad ši operacija buvo kovos su nesąžiningais vairuotojais plano dalis. „Mes norime aiškiai pasakyti: jeigu vairuoji be reikalingų dokumentų, tu rizikuoji netekti savo automobilio“, - perspėjo inspektorius.
 
Anot policininko, tokios akcijos svarbios siekiant apsaugoti kitus gyventojus ir vairuotojus nuo galimų nelaimių ir finansinių nuostolių.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai