tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2013-11-29

Rytų Europos benamiai drumsčia londoniečių ramybę

  
Rytų Europos benamiai drumsčia londoniečių ramybę Nors gatvėse miegantiems imigrantams liepta grįžti į savo šalis, jie niekur neišvažiavo.

Išmaldos prašančių, benamių imigrantų grupė iš rytų Europos grįžo į Londono centrą, nors jau keletą kartų buvo iš ten išprašyti, - pranešė standard.co.uk.

 Nepaisydami Jungtinės Karalystės mero bei premjero draudimų, imigrantai nesibodi labiausiai turistų lankomas gatves paversti savo „darbo“ vietomis, kuriose prašo išmaldos. Šią savaitę Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas paskelbė, kad naujai atvykę imigrantai, neturintys nuolatinės gyvenamosios vietos ir darbo, bus nedelsiant deportuojami. Straipsnį apie tai skaitykite čia. 
Londono policija prie miesto centre esančios Marble arkos sulaikė apie 15 asmenų grupę, vadinančią vieni kitus šeimos nariais. Imigrantai visai šalia arkos bei Oxfordo gatvės – turistų traukos centru tapusių objektų, susikūrė namus, pasigamino lovas, išsidėliojo šiukšlių maišus su daiktais bei keletą lagaminų.
 
 
Benamiai tvirtino atvykę į Angliją ieškoti darbo, tačiau kol kas neturintys pinigų net maistui, tad esą priversti miegoti gatvėje. Sostinės centre dirbantys suvenyrų pardavėjai bei smulkūs verslininkai tikino, kad benamiai trukdantys jų verslui. „Jie liečia mūsų klientus, prašo iš jų pinigų, visą dieną slankioja aplinkui. Viena moteris mano klientą apipylė kažkokiu skysčiu. Toks elgesys tikrai trukdo žmonėms ir daro Britaniją nepatrauklią turistams“, - sakė City Souvenirs darbuotojas Arumas Tyagis.
 
Nuo sausio pirmos dienos per artimiausius penkerius metus Anglijoje laukiama apie 70 tūkst. imigrantų iš Rumunijos bei Bulgarijos, kuriems bus suteikiamos teisės gyventi ir dirbti Britanijoje.
  

Žymos: imigracija, Rumunai, Londonas,

Komentarai

Naujausi straipsniai