Tiesa.com   |   2017-01-25

Romantiškiausi Londono restoranai

  
Romantiškiausi Londono restoranai „Oxo Tower“ – tai kultinė Londono įsimylėjėlių vieta.

Valentino dieną Jungtinės Karalystės sostinėje Londone išties yra ką veikti. Jeigu 2ia gyvenate, jums taip pat pasisekė, mat Londone yra ne vienas ir ne du, bet šimtai romantiškų restoranų. „Tiesa“ skaitytojams pateikia penkis romantiškiausius Londono restoranus, kuriuose su antrąja puse praleisite nepamirštamą vakarą.

„Oxo Tower“
Southbanko rajone, prie pat upės, įsikūręs restoranas, baras ir braserija „Oxo Tower“ – tai kultinė Londono įsimylėjėlių vieta. Apsilankius šiame įspūdingame restorane svečius nustebina ne tik puikus maistas ir gėrimai, tačiau ir amą atimantys Londono bei Temzės vaizdai. Restoranas ne iš pigiausių, tačiau tai ideali vieta, jai mylimajai ar mylimajam norite prisipažinti meilę ar net pasipiršti. Įdomu dar ir tai, kad šiame restorane pasiperšama itin dažnai, todėl čia dirbantis personalas puikiai žino, kaip šią akimirką paversti dar ypatingesne.
 
„Bob Bob Richard“
„Bob Bob Richard“ – tai dar vienas stilinga prabanga tviskantis restoranas, kuris puikiai tiks, jei Valentino vakarą turite rimtų ketinimų. Ši vieta Soho rajone išsiskiria prabangiu XX a. 3 dešimtmečio dekoru, o prie kiekvieno staliuko rasite mygtuką „daugiau šampano“. Meniu taip pat gali maloniai nustebinti, mat tarp kitų fantastiškų patiekalų rasite ir lietuviams pažįstamą bei mėgstamą Kijevo kotletą.
 
„Clos Maggiore“
Gali būti, kad šis restoranas – išties pati romantiškiausia vieta visame Londone. Jau kelerius metus iš eilės londoniečiai „Clos Maggiore“ išrenka pačia romantiškiausia vieta sostinėje. Prancūzų virtuvės maisto šedevrai, įspūdingas vynų sąrašas, stiklinis stogas, pro kurį naktį matyti žvaigždėtas dangus, bei jaukus židinys su jame rusenančia ugnimi... Tai vieta, kur per savaitę net keletas vyrų savo išrinktųjų paprašo rankos ir širdies.
 
„Duck & Waffle“
Tai – dar vienas restoranas, galintis pasigirti kvapą gniaužiančiais Londono vaizdais, todėl pasirūpinkite, kad staliukas jums čia būtų rezervuotas prieš pat saulėlydį. Restoranas įsikūręs 40-ajame Heron dangoraižio aukšte. Šis restoranas pagrįstai vadinamas aukščiausiu sostinės restoranu. Įdomu dar ir tai, kad jei nespėsite čia palydėti saulės, ją galite čia ir pasitikti, mat britiško maisto restoranas dirba ištisą parą.
 
„Bel Canto“
Reikia iš karto pripažinti, kad šis restoranas – ne kiekvienam. Tačiau jei manote, kad nėra nieko romantiškiau nei italų maistas ir opera, apsilankyti tikrai verta. Vakarieniaujant „Bel Canto“ restorane aplink jus kas 15 minučių įsimintiniausias scenas iš geriausių pasaulio operų atliks profesionalūs operos solistai. Kritikų teigimu, maistas nėra blogas, bet ir ne pats geriausias, tačiau garantuotai vakaras bus įspūdingas ir ilgai nepamirštamas.
 
  

Žymos: Valentino diena, Londono restoranai

Komentarai

Naujausi straipsniai