Tiesa.com   |   2016-06-09

Referendumas: pratęsta registracija (atnaujinta)

  
Referendumas: pratęsta registracija (atnaujinta) Registracijos puslapis susidūrė su techniniais nesklandumais.

Antradienį, birželio 7 d. paskutinėmis registracijos dėl dalyvavimo referendume valandomis Vyriausybės Internetinis puslapis nustojo veikti ir daug žmonių nespėjo užsiregistruoti. Todėl Vyriausybė priėmė įstatymą, kuris leidžia visiems, nespėjusiems užsiregistruoti, tai padaryti iki ketvirtadienio, birželio 9 d, vakaro.

 
Antradienis, birželio 8 d. buvo paskutinė oficiali diena, kada norintys savo nuomonę išreikšti referendume dėl tolimesnės Jungtinės Karalystės (JK) narystės Europos Sąjungoje (ES) privalėjo užsiregistruoti internetu.Paaiškėjo, kad Vyriausybės internetinis puslapis paskutinėmis registracijos valandomis susidūrė su milžiniškomis apkrovomis – tūkstančiai JK piliečių bandė užsiregistruoti paskutinę akimirką.
22:15 val. užsiregistruoti bandė 50 tūkst. žmonių. Tačiau jau 22:45 internetinis puslapis nustojo veikti, nors oficiali registracija baigtis turėjo tik 23:59 val.
 
Likus vos kelioms valandoms iki vidurnakčio registracijos puslapis susidūrė su techniniais nesklandumais. Spėjama, kad teisę baltuoti prarado šimtai tūkstančių.
 
Darbo partijos lyderis Jeremy Corbynas ir kiti JK narystę ES palaikantys politikai teigė sieksiantys, kad balsavimas būtų oficialiai pratęstas ir visi, kad norėtų išsakyti savo nuomonę referendume tam turėtų teisę.
 
  

Žymos: Referendumas, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai