BBC ir Tiesa.com inf.   |   2011-08-15

Ramią Džersio salą sukrėtė šešių lenkų iš vienos šeimos nužudymas

  
Ramią Džersio salą sukrėtė šešių lenkų iš vienos šeimos nužudymas Džersio sala yra prie pat Prancūzijos.

Šeši žmonės, iš jų trys vaikai, buvo mirtinai subadyti ramioje Didžiosios Britanijos saloje, esančioje Lamanšo sąsiauryje. Nelaimės vietoje sulaikytas trisdešimties metų vyras, kuris nukentėjo per incidentą ir yra gydomas ligoninėje.

Pirmadienį po pietų buvo patvirtinta, kad visi nužudytieji yra lenkai. Londynek.net pranešė, kad nužudytos dvi moterys, vienas vyras ir trys vaikai. Lenkų žiniasklaida skelbia, kad užpuolikas buvo aukų giminaitis.
Policija į vieną pagrindinių salos miestų Sen Heliere buvo iškviesta vakar, sekmadienį, 15 valandą. Jiems buvo pranešta apie kelis peiliu subadytus žmones. Atvykę pareigūnai rado penkis peiliu mirtinai subadytus žmones, dar viena auka sunkios būklės buvo išvežta į ligoninę, tačiau po operacijos nukentėjusysis mirė.
 
Liudininkai tvirtina, kad apie įvykį išgirdo, nes žmonės šaukė ir kvietėsi pagalbos. Žmonės pasakojo, kad tai nebuvo vaitojimas iš skausmo. Aukos “klykė ir šaukė”.
 
Policijos kriminalinių tyrimų vadovas Stewartas Gullas pripažino, kad tyrimas labai sudėtingas ir jis tėra pradinėje stadijoje, kai policija mėgina nustatyti, kas nutiko iš tikrųjų. S.Gullas taip pat sakė, kad tiek vietos gyventojai, tiek policija bei medikai sukrėsti šio įvykio. “Pareigūnai budi įvykio vietoje ir prisideda ne tik prie tyrimo, bet ir palaiko vietos gyventojus”, - tvirtino jis.
 
Džersio sala turi autonomiją ir nuo Prancūzijos šiaurinių krantų yra nutolusi apie 22 km. Joje gyvena maždaug 90 tūkst. žmonių, o trečdalis gyventojų susitelkę Sen Heliere, esančiame salos pietinėje pakrantėje.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai