Tiesa.com   |   2010-08-23

Prognozuojamas stichijos siautėjimas

  
 Prognozuojamas stichijos siautėjimas

Sinoptikų tarnybos įspėja – didesnėje Jungtinės Karalystės dalyje laukiama smarkių liūčių ir stipraus, gūsingo vėjo, kurie šalies gyventojams gali sukelti nemažų problemų.

mal">Oro prognozės šiai savaitei ir ateinamčiam ilgąjam savaitgaliui (bank holyday pirmadienį) nežada nieko gero. Sinoptikai sako, kad laukiama gausaus lietaus, kuris dėl ir taip jau įmirkusio grunto gali sukelti potvynių, praneša „Daily Mail“. Karalystės sinoptikai baiminasi ir galimų škvalo protrūkių, kurie gali sutrikdyti transporto veiklą ir atostogauti susirengusių britų keliones.

 

“Tikimasi, kad išlis apie 20-30 mm kritulių, o vietomis jų gali iškristi iki 50-80 mm”, - įspėja šalies meteorologų tarnybos atstovas. “Lietų lydės stiprus, gūsingas vėjas. Kai kur lietus gali sukelti potvynius, kurie sutrukdytų planuojamus renginius ir transporto tinklo darbą”.

 

Atrodo, kad ši vėsi Didžiosios Britanijos vasara visai baigiasi. Be keleto karštų dienų gegužę, švelnaus birželio ir neblogos rugpjūčio pradžios, sinoptikai britų daugiau negali nudžiuginti gero oro prognozėmis.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai