Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-11-11

Pristatyta navigacija, kuriai nereikia interneto

  
Pristatyta navigacija, kuriai nereikia interneto
© google.com
Jau greit nebereikės interneto, norint naudotis „Google Maps“ žemėlapiais.

Pasaulinis bendros paskirties automatinės paieškos gigantas „Google“ paskelbė, jog pasaulyje itin populiarioje žemėlapių „Google Maps“ programėlėje atsiras ir navigacijos funkcija. Pirmą kartą „Google“ siūlo navigaciją, kuriai nereikia interneto, o tai leis žmonėms geriau orientuotis nepažystamoje aplinkoje, - pranešė naujienų portalas mirror.co.uk

„Šiandien interneto neturi maždaug 60 proc. pasaulio, o tose vietose, kuriose yra bevielis interneto ryšys, jis yra labai silpnas“, - rašė „Google“ pranešime.
Tai reiškia, jog gauti informacijos didžiajai daliai populiacijos, kol kas yra neįmanoma. Tai didžiulė problema, ypač tiems, kurie keliauja. „Google Maps“ suskubo į pagalbą ir suteiks galimybę naudotis navigacija net ir tada, kai nėra interneto ryšio.
 
Prieš pradedant kelionę, tereiks parsisiųsti dalį žemėlapio vietovės, kurioje žadate keliauti. Tai atlikus, navigacijos programėlė automatiškai persijungs į režimą, kuriam nereikia interneto, vos tik atsidursite ne ryšio zonoje.
 
Deja, šiuo privalumu kol kas gali džiaugtis tik „Android“ operacinės programos vartotojai. „iOS“ žemėlapių versija turėtų pasirodyti jau netrukus.
 
  

Žymos: Navigacija, Android, Google Maps

Komentarai

Naujausi straipsniai