Tiesa.com, bns.lt   |   2017-10-05

Premjerei gavus atleidimo raštą nesklandumai pasipylė vienas po kito

  
Premjerei gavus atleidimo raštą nesklandumai pasipylė vienas po kito
© Theresa May Twitter
Theresa May sustabdė savo kalbą, nes be paliovos kosėjo.
Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May kalbą per jos Konservatorių partijos suvažiavimą trečiadienį sutrukdė vienas britų komikas, įteikęs jai atleidimo raštelį.

Metinio Konservatorių partijos suvažiavimo metu vienas akibrokštas po kito. Pirmiausia šis politinis renginys pagarsėjo po to, kai tualete buvo užtikta pora politikų tenkinusių aistrą, o vakar dėmesio centre atsidūrė premjerės Theresos May pasirodymas renginyje, kuris buvo kupinas nesklandumų.

remjerei buvo įteikta P45 atleidimo forma, vėliau politikę užklupo toks stiprus kosulys, kad ji negalėjo tęsti savo kalbos ir nuolat kosėjo. Apraminus ligą stikline vandens, Theresai May kalbant apie Jungtinės Karalystės (JK) bendryste nuo sienos už premjerės nugaros nukrito kelios raidės. Šūkis skelbė:
„Statome šalį, kuri dirba visiems“ („Building a country that works for everyone“). Tačiau raidės F ir E nukrito ant žemės.
 
Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May kalbą per jos Konservatorių partijos suvažiavimą trečiadienį sutrukdė vienas britų komikas, įteikęs jai atleidimo raštelį.
 
Komikas Simonas Brodkinas, pasivadinęs Lee Nelsono slapyvardžiu užlipo ant scenos, kur kalbėjo Th.May, ir įteikė jai tariamą dokumentą apie atleidimą, Britanijoje vadinamą P45.
 
Jis sakė, kad taip padaryti jam liepęs šalies užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas, turįs su premjere nesutarimų dėl „Brexit“.
 
„Per vieną iš tų susitikimų koridoriuose Borisas pasakė: „Perduokit šitą Theresai“. Žinoma, tai buvo P45 nuo Boriso“, – sakė jis žurnalistams po savo performanso, po kurio jis buvo išvarytas iš šiaurės vakariniame Mančesterio mieste esančio konferencijų centro.
 
Po šio įvykio konferencijų centre susirinkę konservatorių partijos nariai pradėjo skanduoti „Lauk!“, o pokštininkui palikus salę, jie ėmė ploti.
Vis dėlto šis pokštas Th.May neišmušė iš vėžių; ji tęsė savo kalbą ir aptarė opozicinės Leiboristų partijos lyderį Jeremy Corbyną.
 
„Norėčiau aptarti kai ką, kam aš norėčiau įteikti P45 (formą) – Jeremy Corbyną“, – pareiškė premjerė, o jos repliką susirinkusieji pasveikino aplodismentais.
 
Po šio incidento Th.May apniko kosulys, kurį įveikti padėjo finansų ministro Philipo Hammondo paslaugiai paduotas saldainis ir stiklinė vandens.
 
Dabartinis S.Brodkino pokštas nėra pirmas per panašius renginius.
 
2015 metais per tuomečio FIFA prezidento Zeppo Blatterio spaudos konferenciją komikas Simonas Brodkinas pakilo iš savosios pirmojoje eilėje ir apibarstė jį banknotais. Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo netikri pinigai.
  

Žymos: Konferencija, Konservatoriai, Theresa May, akibrokštai

Komentarai

Naujausi straipsniai