Tiesa.com   |   2012-06-25

Premjeras D.Cameronas siūlo atimti pašalpas iš jaunų žmonių

  
Premjeras D.Cameronas siūlo atimti pašalpas iš jaunų žmonių D.Cameronas nori panaikinti būsto pašalpas jaunesniems nei 25 metų Britanijos gyventojams

Davidas Cameronas pasiūlė iš jaunų Britanijos gyventojų atimti teisę į būsto pašalpas. Šis pasiūlymas svarstytas siekiant sumažinti valstybės išlaidas socialinėms išmokoms.

Pagal ministro pirmininko pasiūlymą, jaunesni nei 25 metų Britanijos gyventojai turėtų netekti teisės prašyti pašalpos už būstą. Panaikinus pašalpas šiai amžiaus grupei valstybė per metus sutaupytų beveik 2mlrd. svarų sterlingų. Siūlydamas šią pataisą ministras pirmininkas teigė siekiantis užkirsti kelią dirbančių žmonių neapykantai pašalpą gaunantiems bedarbiams.
Kitas D. Camerono argumentas – priversti jaunus žmones mokytis ar dirbti ir išvengti už akių 1980 metų nesėkmės pasikartojimo. D. Camerono nuomone, dabartinė socialinių išmokų sistema „siunčia keistus signalus“ darbo rinkai bei šeimų gerovei.Valdančiųjų manymu, svarbiausia jų užduotis – sustabdyti jaunimą žalojantį ilgalaikį nedarbą.
 
Argumentuodamas savo pasiūlymą ministras pirmininkas palygino dvi šeimas: vieną, gyvenančią su tėvais, dirbančią ir taupančia vestuvėms, namui bei būsimiems vaikams ir kitą – susituokusią, turinčią vaikų ir gaunančią valstybės paramą. „Daug jaunų Britanijos gyventojų įkalinti socialinių išmokų verpete. Jie niekada nebeieškos darbo ir turės vaikų, o mūsų pareiga padėti žmonėms dirbti ir turėti vaikų“, – sakė D.Cameronas.
 
  

Žymos: Pašalpos, David Cameron, Davidas Cameronas

Komentarai

Naujausi straipsniai