2011-08-10

Premjeras atsiprašinėjo padavėjos

  
Premjeras atsiprašinėjo padavėjos D.Cameronas turėjo rūpesčių dėl padavėjos Italijoje.

Didžiosios Britanijos premjeras Davidas Cameronas rūpesčių turėjo ne tik dėl riaušių Anglijoje. Per atostogas politikas įsivėlė į nemalonią istoriją su kavinės padavėja. Premjeras turėjo grįžti į vieną užeigą Italijoje, kurioje padavėjai per ankstesnį apsilankymą nepaliko arbatpinigių.

D. Cameronas su žmona Montevarchi miestelyje esančioje kavinėje „Dolcenero“ lankėsi prieš savaitę, užsisakė du kapučino kavos puodelius ir sumokėjo tik tiek, kiek buvo nurodyta sąskaitoje, pranešė telegraph.co.uk.
Padavėja Francesca Ariani spaudai sakė, kad premjeras sekmadienį užsisakė du gėrimus, kurių vertė 5,1 euro. Jis padavėjai padavė 10 eurų banknotą ir paprašė pasilikti grąžą. D. Cameronas taip pat atsiprašė už nepatogumus, kurie kilo spaudai sužinojus, jog premjeras buvo šykštus.
 
27 metų padavėja F. Ariani sakė, kad ji pirmą kartą neatpažino Didžiosios Britanijos premjero. Anot padavėjos, jis užsisakė du kavos puodelius ir paprašė juos atnešti į lauką, tačiau padavėja jam atšovė, kad to padaryti negalės, nes yra per daug užsiėmusi.
 
Padavėja buvo nustebusi, kad garsus politikas sugrįžo jos atsiprašyti, nors klaidą padarė ji. „Jis žinojo, kad aš suklydau, bet sugrįžo pasakyti, kad neimčiau to į galvą. Niekada negalvojau, kad jis sugrįš. Jis labai mielas“, – kalbėjo moteris.
 
Cameronų šeima atostogauja XVIII a. viloje Toskanos regione. D. Cameronas pirmadienį nutraukė savo atostogas ir dėl riaušių Londone bei kituose Anglijos miestuose grįžo į darbą.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai