Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2016-04-05

Pramogoms pinigų pakanka, nutukimo gydymui prašo aukoti

  
Pramogoms pinigų pakanka, nutukimo gydymui prašo aukoti
© Flickr.com nuotr.
Moteris įsitikinusi, kad tik operacija padės jai atsikratyti antsvorio.

Nutukimo kamuojama jauna moteris žmonių prašo paaukoti pinigų operacijai – pasakoja skaudžią savo patirtį, tačiau nuslėpė, kad netrukus mėgausis prabangia kelione kruiziniu laivu. Be to, ji ignoruoja gydytojų patarimus natūraliai mesti svorį.

Apie 170 kg sverianti Amy Murray neseniai patalpino savo prašymą specialioje interneto platformoje „go fund me“ ir pasidalijo išgyvenimais – moteris sakė, kad didžiulis atsvoris trukdo viskam, įskaitant ir 3 metų autizmu sergančios dukrelės priežiūrai. Vaizdo įraše A. Murray tikina, kad svoris ją tiesiog žudo ir ji vargu ar sulauks 40-ies, jeigu situacija nesikeis.
31-erių britė tikina, kad vienintelis būdas jai atsikratyti antsvorio – skrandžio mažinimo operacija, tačiau ji kainuoja milžiniškus pinigus, 10 tūkst. svarų sterlingų. Aukoti prašanti moteris teigia, kad ji su vyru turi 3 tūkst. santaupų, tačiau likusią sumą jai surinkti sunku, dėl to ji ir prašanti pagalbos.
 
Tačiau paaiškėjo, kad jos ir vyro prioritetai yra visai kiti: pora užsisakė net dvi keliones kruiziniu laivu: pramoga, kurią tikrai sau gali leisti ne kiekvienas, jie mėgausis gegužę ir rugsėjį.
 
Ištraukus šiuos faktus į dienos šviesą A. Murray pasiteisino, jog kelionės užsakyto dar pernai, kai jos sutuoktinis gavo palikimą. Tuo metu ji dar laukė gydytojų verdikto dėl operacijos finansavimo, bet vėliau medikai „ją apgavo“ informavę, jog NHS už gydymą nemokės ir liepę svorį mesti natūraliu būdu.
 
Moteris teigė, jog mesti svorį nėra taipo lengva, kaip gali atrodyti iš šalies.
 
„Anksčiau valgydavau daug greito maisto, šokolado ir traškučių – taip, tai mano kaltė, neneigiu. Bet aš keičiuosi.
 
Aš bandau – valgau mažiau ir sveikiau, bet žmonės to nesupranta – jie tiesiog sako, kad imčiau laikytis dietos arba nustočiau valgyti. Lengva kalbėti, kai nesi tokioje padėtyje“, – sako nuo vaikystės liguisto polinkio į nutukimą kamuojama A. Murray.
Per dvi dienas 21 žmogus A. Murray operacijai paaukojo 385 £.
  

Žymos: Nutukimas, aukojimas

Komentarai

Naujausi straipsniai