Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-12-11

Politikė: „britai skursta, nes nemoka gaminti“

  
Politikė: „britai skursta, nes nemoka gaminti“ Anglijoje daugėjant skurdžių šeimų politikai užsimojo taisyti padėtį.

Konservatorė Anne Caroline Jenkin sukėlė audrą visuomenėje leptelėdama, kad viena iš skurdo Jungtinėje Karalystėje priežasčių yra ta, kad neturtingieji nemoka gaminti. Kalbėdama apie bado problemą šalyje, Lordų rūmų narė išsakė neigiamai įvertintą nuomonę.

Baroniene Jenkin vadinama politikė pareiškė „šįryt suvalgiusi dubenį košės, kuris jai kainavo 4 p.“. Sukrutus ir kitiems politikams baronienė suskubo pasiteisinti. „Turėjau omenyje ne tik neturtingai gyvenančius žmones. Šiandieninėje visuomenėje vis mažiau gyventojų moka gaminti“, - portalui standard.co.uk sakė A. C. Jenkins.
Jos pasisakymui prieštaravo darbietė Karen Buck. „Jei neturi produktų, mokėjimas gaminti nebetenka prasmės. Baisu, kad kai kurių žmonių nejaudina siaubingos sąlygos, kuriomis priversti gyventi dalis Britanijos vyrų ir moterų“, - kritikos baronienei negailėjo Darbo partijos atstovė.
 
Bažnyčios atstovai taip pat akreipė politikų dėmesį į šalyje augantį badą, tad buvo nuspręsta iki 2020-ųjų panaikinti šią problemą. Pirmiausiai politikai pasižadėjo pagreitinti pašalpų mokėjimo tvarką, kad šeimoms nereikėtų savaičių savaitėmis laukti išmokų. Antra, nuspręsta derėtis su įvairiomis kompanijomis dėl nuolaidų skurdžiai gyvenantiems žmonėms.
 
Per pastarąjį dešimtmetį nemokamo maisto tiekėjų vargšams padaugėjo iki 1500, įskaitant ir 800 maisto bankų.
 
  

Žymos: Maistas, Skurdas, Finansai

Komentarai

Naujausi straipsniai