Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-05-20

Politikai pasmerkti už imigrantų niekinimą

  
Politikai pasmerkti už imigrantų niekinimą Premjeras Davidas Cameronas viešai pasmerkė UKIP perlenkus lazdą dėl imigrantų.

Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas griežtai pasmerkė Nepriklausomybės partijos (UKIP) elgesį. Ministras pirmininkas pareiškė, kad rinkėjai jau „užtektinai prisižiūrėjo“ pasibaisėtinų vaizdų ir prisiklausė netaktiškų parlamentarų kalbų, skelbė portalas dailymail.co.uk.

 Besibaigiant Europos Parlamento (EP) bei vietos rinkimų kampanijoms, premjero teigimu, UKIP atstovavo pykčio politiką. D. Camerono teigimu, padorūs, dirbantys žmonės, kurie buvo nusiteikę balsuoti prieš Europos Sąjungą, turėtų pagalvoti dar kartą. Partijos atstovai, jų antiimigrantiška reklama bei nacionalistinės piktos pažiūros buvo visiški kraštutinumai. Politikai kaltinami perlenkę lazdą vardan rinkėjų pripažinimo, kurie, manoma, gali nusisukti nuo tokių kritiškų kandidatų į EP.
Straipsnį apie neapykantos imigrantams skatinimą galite rasti čia.
 
Pats atvirai pasisakantis už išstojimą iš Europos Sąjungos, D. Cameronas patarė politikams pasimokyti taktiškumo ir etikos. „Jie demaskuoti. UKIP kampanijos metu pasmerkė save žlugimui demonstruodami netolerantiškas pažiūras bei išsakydami pastabas, kurių visa šalis prisiklausė pakankamai“, - apie parlamentarų kaltinimą rasizmu bei nacionalizmu kalbėjo D. Cameronas.
 
Straipsnį apie N. Farage'o nacionalistines pažiūras galite rasti čia.
 
Premjeras atsisakė UKIP lyderį Nigelą Farage‘ą pavadinti rasistu, tačiau pripažino, kad jo pasisakymas apie rumunus, kurių parlamentaras nenorėtų kaimynystėje, buvo žeminantis ir labai nemalonus.
„Tiesa“ primena, kad šio pasisakymo N. Farage‘as viešai išsižadėjo teigdamas, kad interviu metu buvo labai pavargęs, tad pasirinko netinkamus žodžius ir buvo ne taip suprastas. Taip pat, savo rinkimų į EP plakatuose, nepriklausomybės partiją pažadėjo atsikratyti imigrantų bei skatino neapykantą jiems.
 
  

Žymos: imigracija, David Cameron, Rinkimai, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai