Tiesa.com inf.   |   EDP 24   |   2014-08-04

Policija: „Tikėtina, kad tai buvo ne nelaimingas atsitikimas“

  
Policija: „Tikėtina, kad tai buvo ne nelaimingas atsitikimas“

Norfolko policija kol kas nesulaukė pagalbos nei iš greitkelyje žuvusios lietuvių poros pažįstamų, nei iš kaimynų. Šalia lietuvių gyvenę britai žurnalistams iš „EDP 24“ portalo teigė, kad apie tai, jog buvo lietuvių kaimynai, sužinojo tik iš informaciją renkančių pareigūnų”.

Emnetho miestelyje, Norfolke, gyvenanti britė sakė: „Lietuviai bendrauja tik tarpusavyje, todėl apie savo bendruomenės problemas žino tik jie patys. Policija kreipiasi į juos pagalbos, bet gali būti, kad jie nesupranta net žinutes, kuria yra kviečiami padėti tyrimui. Mes, deja, nepažinojome žuvusiųjų, todėl nieko negalėjome padėti“.
Šalia avarijos vietos, greitkelyje A47, žuvusios Nonitos Karajevaitės bendradarbiai ir artimieji padėjo gelių, taip pat atvirutes su atsisveikinimo žodžiais lietuvių ir anglų kalbomis. Maisto fabrike dalį dienos dirbusios 24 metų lietuvės bendradarbiai teigė, kad ji buvo “mėgstama ir populiari” kolegų tarpe.
 
Tyrimui vadovaujantis detektyvas Paulas Durhamas vis dar prašo visuomenės pagalbos. Jis užsiminė, kad liudininkai yra itin svarbūs patvirtinti versiją, kad ši nelaimė buvo “ne nelaimingas atsitikimas”. EDP 24 teigimu, N.Karajevaitė galėjo būti nustuma ant kelio, o jos sužadėtinis Tadas Zaleskas galėjo šokti paskui arba pakliūti po tos pačios mašinos ratais netyčia. Abu jaunuolius pervažiavo tas pats automobilis – sidabrinė “Kia”. Nelaimė įvyko liepos 20 dieną, apie 2 valandą. Iki tragedijus likus valandai pora netoliese esančioje kavinėje prašė iškviesti policiją.
 
Visi, ką nors žinantys, yra prašomi skambinti telefonu 0800-555-111 arba 101. Jeigu informacijos negalite perduoti anglų kalba, siųskite ją journalist@tiesa.com.
 
 
  

Žymos: Nonita Karajevaitė, Tadas Zaleskas, Norfolkas

Komentarai

Naujausi straipsniai