2013-05-23

Po teroristinio išpuolio Londone, neramumai tęsiasi

  
Po teroristinio išpuolio Londone, neramumai tęsiasi Vulviče ir toliau tęsiasi neramumai.

Ketvirtadienio popietę, kaip įtariama du islamo ekstremistai, prie Vulvičo kareivinių užpuolė du vyrus, kurių vienas buvo užkapotas. Nužudytasis priklausė Jungtinės Karalystės kariuomenės pajėgoms, pranešė BBC.

Užpuolimo metu vyrai rėkė islamiškas frazes, o po incidento viską filmavo ir sakė, kad niekas šioje šalyje negali būti saugus, dėl Jungtinės Karalystės dalyvavimo kare islamo šalyse. Vėliau užpuolikai buvo pašauti pareigūnų, vienas jų sužeistas sunkiai.
Visgi neatlikus tyrimo, šio užpuolimo motyvai dar migloti. Vietinė islamo bendruomenė pareiškė, kad įvykis neturi nieko bendro su islamu ir pavadino išpuolį barbarišku. Tuo tarpu premjeras Davidas Cameronas surengė skubų pasitarimą dėl tolimesnių veiksmų, taip pat sustiprinta apsauga prie visų kareivinių.
 
Apie 250 Anglijos nacionalinės lygos atstovų susirinkusių į Vulvičą susirėmė su policija, buvo fiksuota išpuolių mečetėse. Nacionalistai mano, kad dėl žiauraus incidento būtent kalti islamistai, todėl bando atkeršyti.
 
Apačioje žiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame užpuolikas iškart po nelaimės praeiviui aiškina užpuolimo motyvus ir grasina sukelti visuotinį karą dėl britų vykdomų veiksmų islamo šalyse.

  

Žymos: Londonas, Terorizmas, Išpuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai