Tiesa.com   |   2016-11-25

Po labdaros pokylio Londone – rekordinė paramos suma

  
Po labdaros pokylio Londone – rekordinė paramos suma Lapkričio 4 d. įvykusio pokylio metu aukota onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.
Mes nesitikėjome, kad galutinis rezultatas atrodys taip įspūdingai.

Lietuvos prekybos rūmų Jungtinėje Karalystėje (LCCUK) organizuoto paramos pokylio metu buvo surinkta visus lūkesčius viršijusi paramos suma – daugiau kaip 67 000 eurų. Ši suma bus skirta onkologinėmis ligomis sergančiais Lietuvos vaikais besirūpinančio paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ projektui – Vaikų onkologijos pagalbos centro įkūrimui.

„Esame pilni didelio ir nuoširdaus dėkingumo žmonėms, kurių dėka sukūrėme tikrą stebuklą ir surinkome tokią reikšmingą sumą. Tai pranoko mūsų lūkesčius ir leis padaryti dar daugiau, organizuoti dar geresnes sveikimo onkologiniams ligoniukams sąlygas. Dosnūs ir gera linkintys, šiltai sergančius vaikus ir jų šeimas palaikantys žmonės Anglijoje – didžiausia dovana mums“, - sakė Eglė Mėlinauskienė, nuo 2008 m. vadovaujanti paramos fondui „Mamų unija“.
Būtent šią organizaciją ir jos vykdomus reikšmingus darbus pastebėjo bei įvertino Lietuvos prekybos rūmai Jungtinėje karalystėje, todėl ir pasirinko šiais metais remti būtent onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.
 
„Mes nesitikėjome, kad galutinis rezultatas atrodys taip įspūdingai. Kiekvienais metais rengdami paramos pokylį siekiame, kad apie Lietuvos paramos fondus sužinotų kuo daugiau žmonių. Dar kartą norime padėkoti visiems susirinkusiems, kurie neliko abejingi. Ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė paramos pokylio metu sakė, kad „Išgelbėjęs vieną gyvybę, gali išgelbėti visą pasaulį“ - mes tuo tikime ir neabejojame, kad vakaro metu surinktos aukos padės „Mamų Unijai“ spręsti sunkiai sergančių vaikučių problemas, o svarbiausia – prisidės prie Vaikų onkologijos pagalbos centro idėjos įgyvendinimo“, – teigė LCCUK prezidentas Egonas Jakimavičius.
 
Šiemet dešimtmečio veiklos jubiliejų minintis LCCUK Jungtinės Karalystės lietuvius kilniam tikslui suvienija kasmet. Renginiuose ne tik aukojami pinigai bet ir skiriamas dėmesys jau padėjo išspręsti opias problemas ne vienai Lietuvoje veikiančiai labdaros organizacijai, kurios remia ir rūpinasi pažeidžiamiausiais žmonėmis.
 
Iš viso LCCUK organizuojamų renginių metu Lietuvoje veikiančioms labdaros organizacijoms skirta per 200 000 eurų paramos. Praėjusiais metais vykusio paramos pokylio metu visos surinktos lėšos – apie 24 tūkst. eurų – buvo skirtos emocinę paramą Lietuvoje teikiančiai savanorių organizacijai „Jaunimo linija“.
 
Ši išeivijos lietuvių tradicija Londone nenutrūks ir ateityje. Planuojama, kad ir 2017 metais LCCUK su žmonių pagalba prisidės prie Lietuvos visuomenei svarbių problemų sprendimų.
 
  

Žymos: Parama, lccuk, mamų unija, labdaros pokylis

Komentarai

Naujausi straipsniai