Tiesa.com inf.   |   2011-10-04

Pažinkime D.Britaniją: Yorko miestas (II)

  
Pažinkime D.Britaniją: Yorko miestas (II) Šį savaitgalį Yorke bus surengtos finalinės žirgų lenktynės.

Šią savaitę pratęskime pažintį su Yorko miestu. Praėjusį kartą rašėme apie miesto įžymybes ir lankytinus objektus. Šįkart apžvelgsime, kaip patogiai ir neišleidžiant daug pinigų apžiūrėti Yorką ir koks išskirtinis renginys bus artimiausiu metu.

Yorke mieste nevalia neaplankyti Yorkshire'o muziejaus, Jorviko Vikingų centro ir, žinoma, Katedros. Tai viena įspūdingiausių religinių šventovių šiaurės Anglijoje. Nors Yorko miestas palyginti su kitais šalies didmiesčiais yra nedidelis, tačiau pamiklinti kojas vaikštant nuo vienos įžymybės iki kitos teks.
Tie, kas nori po Yorką keliauti patogiau, galite pasirinkti keliones laivu arba atvirais autobusais. Kelionė laivu yra patraukli tuo, kad jūs praplauksite pro daugelį miesto ir apylinkių lankytinų vietų. Laivo kapitonas bus jūsų gidas. Tiesa, prieš pasirinkdami šį keliavimo būdą, pasidomėkite, ar laivas stabteli lankytinose vietose ar tik pro jas praplaukia. Kita vertus, laivu galite nuplaukti nuo vienos vietos iki kitos, pailsinti kojas ir pasimėgauti gėrimu laivo bare.
 
Jeigu ketinate aplankyti daug žymių objektų, užsukti į muziejus, pasimėgauti pramogomis, įsigykite „Yorkshire pass“. Tai bilietas, kuris galioja daugelyje lankytinų objektų (jų sąrašą rasite čia http://www.yorkshirepass.com/attractions/). Suaugusiajam bilietas kainuoja 34 svarus, vaikui – per pus pigiau. Jeigu ketinate aplankyti daugiau nei keletą objektų, tada rimtai apsvarstykite šį pasiūlymą.
 
Na, o tie, kas šį savaitgalį trauks Yorko link, pasinaudokite galimybe pakliūti į tikrų angliškų aistrų sūkurį. Spalio 7-8 dienomis mieste vyks finalinės sezono žirgų lenktynės. Organizatoriai žada, kad viename didžiausių šio mėnesio sporto renginių bus galima pamatyti tikrai grasių raitelių ir žirgų. Apskritai, šios lenktynės yra didelė šventė, nes jose netrūksta pramogų, skanaus maisto ir geros nuotaikos. Veiksmas prasideda penktadienį, o pagrindinis įvykis – lenktynės – vyks šeštadienį. Savaitgalio bilietas vienam suaugusiam kainuos apie 50 svarų. Žmonių grupėms taikomos nuolaidos.
 

„Tiesa“ kviečia mėgstančius keliauti pasidalinti savo įspūdžiais apie žymias ir gražias Didžiosios Britanijos vietas. Taip pat laukiame jūsų nuotraukų ir video klipų. Rašykite editor@tiesa.com.

 

 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai