Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-09-22

Paviešintos provokuojančios Davido Camerono biografijos detalės

  
Paviešintos provokuojančios Davido Camerono biografijos detalės Knygoje atskleidžiama daug asmeninių D. Camerono gyvenimo detalių.

Buvęs konservatorių partijos iždininkas Lordas Ashcroftas biografinėje knygoje „Call me Dave“ (liet. Vadink mane Deiviu) vaizdžiai aprašė Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Davido Camerono gyvenimą iki tampant valstybės vadovu.

Knygoje rašoma, jog Ministras Pirmininkas buvo dekadentiškos Oksfordo universiteto grietinėlės dalis ir nevengdavo dalyvauti susiėjimuose, kuriuose buvo vartojami narkotikai. Teigiama, kad D. Cameronas su draugais rūkydavo kanapes, o jų grupuotė vadinosi skambiu pavadinimu – „The Flam Club” (liet. „Apgavikų klubas“).
Paprašytas pakomentuoti, D. Cameronas teigė, jog kanapės tebuvo „visiškai normali patirtis universitete“.
 
Ir tai dar ne viskas. Kaip rašė naujienų portalas standard.co.uk, Oksfordo universitete galiojo gan neįprasti, slapti papročiai bei vykdavo keisti ritualai. Knygoje rašoma, kad Davidas Cameronas dalyvaudamas priėmimo į vieną iš universiteto klubų rituale, į negyvos kiaulės šnipą turėjo įkišti savo intymią kūno vietą.
 
Provokuojančią biografinę knygą buvusiam torių partijos nariui Lordui Ashcroftui padėjo parašyti buvusi britų savaitraščio „The Sunday Times” skilties apie politiką redaktorė Isabel Oakeshott.
 
Nuo 1985-ųjų iki 1988-ųjų metų D. Cameronas Oksfordo Brasenose koledže studijavo filosofijos, politikos ir ekonomikos mokslus.
  

Žymos: David Cameron, Oxford, Biografija

Komentarai

Naujausi straipsniai