Tiesa.com   |   BBC   |   2016-04-20

Paviešinta nauja karališkosios šeimos nuotrauka

  
Paviešinta nauja karališkosios šeimos nuotrauka Karalienė, jos sūnus pricas Charlesas, jos anūkas princas Williamas ir proanūkis princas George’as.

Jungtinės Karalystės (JK) karalienės Elizabeth II 90-ojo jubiliejaus išvakarėse karališkoji šeima psidalino nauja nuotrauka, kurioje matomi visi keturių kartų šeimos atstovai: Karalienė, jos sūnus pricas Charlesas, jos anūkas princas Williamas ir proanūkis princas George’as.

Pasinaudodamas proga interviu su BBC princas Williamas pasiaiškino, kodėl nėra pasinėres į karališkosios šeimos pareigas, o labiau koncentruojasi į šeimą bei darbą.
„Savo karališkasias atsakomybes ir pareigas priimu labai rimtai. Tačiau tikiu, kad svarbu atrasti savo paties kelią ir juo eiti tinkamu metu. Jeigu nebūsi atsargus, karališkosios pareigos gali tapti sunkia našta. Manau, kad svarbu palaipsniui įsilieti į šią rolę”, - aiškino princas Williamas.
 
Taip pat paskelbta, kad monarchės gimtadienio proga išleidžiami keturi nauji pašto ženklai su Karalienės, prico Charleso, princo Williamo ir princo George’o portretais.
 
 
  

Žymos: Princas Charles, Princas William, Princas George, Karalienė Elžbieta II

Komentarai

Naujausi straipsniai