Tiesa.com   |   2012-12-12

Patvirtinta: Kate seselė iš gyvenimo pasitraukė pati

  
Patvirtinta: Kate seselė iš gyvenimo pasitraukė pati Nevykęs radijos stoties pokštas baigėsi tragedija.

Po atliktų tyrimų buvo patvirtinta, kad Jacintha Saldanha pasikorė savo bute, praėjus kelioms dienoms po apgaulingo skambučio į hercogienės Catherine ligoninę. Moters šeima dar laukia kol palaikai bus atiduoti į jų rankas ir jie galės pradėti organizuoti laidotuvių ceremoniją Indijoje.

Australijos radijo stotis, dėl kurios apgaulingo skambučio kaip manoma nusižudė seselė, nusprendė skirti jos šeimai solidžią paramą bei atšaukė savo kalėdinį vakarėlį, siekdama parodyti pagarbą nusižudžiusios moters artimiesiems. Šeimai planuojama skirti apie 320 tūkst. svarų, o pinigus už atšauktą kalėdinį įmonės renginį ketinama paaukoti dviem labdaros organizacijoms, kurios rūpinasi sergančiais depresijos ligomis.
Radijo laidos vedėjai Mel Greig ir Michael Christian sužinoję, kad jų apgaulingas skambutis greičiausiai lėmė atsiliepusios seselės savižudybę, ypač emocingai reagavo į šį įvykį ir apsipylė ašaromis prieš televizijos kameras. Skelbiama, kad dviejų vaikų motina prieš mirtį savo šeimai paliko atsisveikinimo raštelį, tačiau jame neužsiminė apie pastarąjį įvykį.
 
„Tiesa“ primena, kad seselė, pokalbio metu su Australijos laidų vedėjais atskleidusi nėščios Kembridžo kunigaikštienės sveikatos būklę, buvo rasta negyva savo bute Londono centre.
Ligoninės „Edward VII“ atstovai žiniasklaidai patvirtino, kad seselė buvo tiesiogiai susijusi su apgaulingu Australijos radijo laidų vedėjų skambučiu, kurio metu jie apsimetė Anglijos karaliene ir princu Čarlzu. Seselė neatpažinusi apsimetėlių, atskleidė detales apie kunigaikštienės Catherine savijautą. Ligoninės vadovas sakė, jog darbuotoja buvo ypač gerbiama kolektyvo tarpe ir ligoninėje dirbo daugiau nei ketverius metus.
 
 
 
  

Žymos: Kate Middleton, Nelaimė, įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai