Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-08-07

Paskelbti prasčiausi gyvenamieji rajonai Londone

  
Paskelbti prasčiausi gyvenamieji rajonai Londone Prasčiausiose Jungtinės Karalystės vietovėse – nusikaltimai ir aukštos kainos.

Jungtinėje Karalystėje (JK) atliktas “laimės tyrimas” aikštėn iškėlė pačias prasčiausias šalies gyvenamąsias vietas, - skelbė naujienų portalas standard.co.uk. Atlikus gyventojų apklausą išaiškėjo, kad net devynios iš dešimties blogiausių vietų gyvenimui yra šalies sostinėje – Londone.

Barking ir Dagenham rajonai pelnė pačių netinkamiausių vietų gyvenimui JK titulą. Dagenham rajonas dar garsėja ir tuo, kad jame yra padaroma daugiausiai vagysčių visoje Didžiojoje Britanijoje.
Antrąja vieta pagal blogumą puikuojasi Hounslow rajonas, kadaise buvęs ypač mėgstama degalų vagių gyvenimo vieta dėl šalia esančio Heathrow oro uosto.
 
Šiaurės vakarų Londono rajonai, tokie, kaip Brent ir Horrow, blogiausiųjų dešimtuke buvo paskelbti, kaip prasčiausiai maisto higienos reikalavimų besilaikantys rajonai.
 
Į šį sąrašą taip pat patenka Newham, Tower Hamlets, Greenwich, Hillingdon ir Harringey rajonai.
Pasak tyrėjų, Londone dominuojanti tendencija: aukštos nuomos ir perkamo nekilnojamo turto kainos, tačiau, prastos gyvenimo sąlygos, aukštas nusikalstamumo lygis.
 
Turtingas Richmond upon Thames rajonas buvo pripažintas pačiu geriausiu Londono rajonu, o tuo tarpu Yorkshire esantis miestas Harrogate buvo išrinktas pačia laimingiausia ir geriausia vieta gyvenimui visoje Jungtinėje Karalystėje jau trečius metus iš eilės.
 
 
Pačių prasčiausių Jungtinės Karalystės vietovių sąrašas:
1. Barking ir Dagenham
2. Hounslow
3. Brent
4. Harrow
5. Newham
6. Tower Hamlets
7. Greenwich
8. Luton
9. Hillingdon
10. Haringey
  

Žymos: Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai