Tiesa.com   |   2018-02-10

Pasinaudokite žiema: gražiausi šalies kaimeliai (nuotraukos) 

  
Pasinaudokite žiema: gražiausi šalies kaimeliai (nuotraukos)
© Facebook nuotr.
Sniegas suteikia grožio ir mistikos.
GalbūValanda kelio į Šiaurę nuo Oxford’o – ir Jūs jau kitame pasaulyje

Nors oras Jungtinėje Karalystėje nepastovus, tačiau šį savaitgalį yra didelė tikimybė pasigėrėti sniego užklotais laukais ir amžius skaičiuojančiais šalies kaimais, kuriems žiema suteikia dar daugiau mistikos ir grožio.

JK teritorijas, kuriose šį savaitgalį turėtų iškristi sniegas ir spustelti šaltukas, galite pasižiūrėti čia.
Todėl pasiryžusiems išvysti reto grožio vaizdus ir įkvėpti gaivaus žiemiško oro tereikia tinkamai apsirengti ir traukti į kelionę.
 
Castle Combe
 
Anglijos Vakaruose, netoli Bristolio esantis ir senovės romėnų laikus menantis kaimelis yra vos už poros valandų kelio nuo Londono. Ten labai gražu visais metų laikais, o žiemą, jeigu iškrenta sniegas – gražu pasakiškai.
 
 
Broadway
Valanda kelio į Šiaurę nuo Oxford’o – ir Jūs jau kitame pasaulyje. Sekmadienį čia prognozuojamas sniegas, bet juk čia Anglija…
 
Lower Slaughter
 
Pusvalandis nuo Oxfordo Šiaurės Vakarų kryptimi. Ši šimtmečius skaičiuojanti gyvenvietė ne kartą įvardintas romantiškiausiu bei vienu iš gražiausių kaimelių visoje JK. Žiema neabejotinai sustiprina šį įspūdį.
 
Portmeirion
Sniegas ir palmės – keistas, bet įmanomas derinys JK. Konkrečiai – Šiaurės Velse, Snowdonia nacionalinio parko apsuptyje. Sniego šį savaitgalį turėtų būti ir ten. Pustrečios valandos kelionė nuo Birmingham’o ar Manchester’io.
 
Knaresborough
 
Šis istorinis miestelis kvapą gali atimti bet kada, tačiau žiemą vaizdai tiesiog pribloškia. Kuo storesnis sniego sluoksnis – tuo geriau. Patogu Leeds’e ir aplink gyvenantiems lietuviams – nuo čia ši puiki vieta automobiliu pasiekiama vos per pusvalandį.
 
Škotija
 
Šioje gamtos grožiu garsėjančioje šalyje mistikos toli ieškoti nereikia – net ir sostinė Edinburgh’as pasnigus atrodo kaip pasakų mestas, o žymiosios Škotijos aukštikalnės ir jų gyvenvietės žiemą primena reginius iš fantastinių filmų. Sniego Škotijoje šį savaitgalį turėtų netrūkti.
  

Žymos: Žiema, žiema anglijoje, gamtovaizdžiai

Komentarai

Naujausi straipsniai