Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-05-15

Pašalpos gavėja premjerę užsipuolė dėl atimtų pajamų

  
Pašalpos gavėja premjerę užsipuolė dėl atimtų pajamų
© youtube.com kadras.
Ne visi su Th. May susitinkantys žmonės yra jai draugiški.
Žinote, ko aš noriu?Kad pašalpos būtų grąžintos. Ne tik man, bet ir tiems žmonėms, kurie sėdi vežimėliuose, visiems, ne tik man

Pirmadienį rinkiminę kampaniją tęsianti ir su rinkėjais vidurio Anglijoje susitikusi Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May iš žmonių sulaukė ne tik palaikymo ir malonių klausimų.

vyriausybės išmokos buvo smarkiai apkarpytos būtent tada, kai valdančiosios konservatorių partijos vairą ir premjerės postą pernai vasarą perėmė Th. May.
Ir nepatenkinti paramos gavėjai to nepamiršo. Kai pirmadienį ji apsilankė Abingdono mieste ir susitiko su vietos gyventojais, šie jai spaudė ranką, žadėjo balsuoti per birželio 8-ąją vyksiančius išankstinius rinkimus.
 
Tačiau viena moteris, prisistačiusi Cathy, ėmė priekaištauti dėl to, kad vyriausybė panaikino nedarbingumo pašalpas (Disability Living Allowance) ir pakeitė jas universaliomis išmokomis.
 
Moteris tikino, kad tokio sprendimo poveikis jai buvo itin stiprus – mėnesinės pajamos smarkiai sumažėjo.
 
„Žinote, ko aš noriu?Kad pašalpos būtų grąžintos. Ne tik man, bet ir tiems žmonėms, kurie sėdi vežimėliuose, visiems, ne tik man“, – neslėpdama pykčio kalbėjo moteris, neleisdama įsiterpti šalies vadovei.
„Theresa, kaip ruošiesi padėti žmonėms, kurie turi mokymosi sunkumų? Rimtai, aš noriu, kad dėl mūsų būtų kas nors daroma. Dabar aš esu pikta ir neslepiu to. Aš tik noriu, kad mums kas nors padėtų“, – tęsė Cathie.
 
Premjerė į ją taip pat kreipėsi vardu, tačiau ši vyriausybės galvos nesiklausė.
 
Anksčiau skelbta, kad Th. May rinkiminė kampanija organizuojama taip, kad susitikimuose su žmonėmis dalyvautų tik paramą jai deklaruojantys žmonės, taip siekiant sudaryti įspūdį, jog jos vykdomai politikai gyventojai pritaria.
 
  

Žymos: Pašalpos, Theresa May, išankstiniai rinkimai

Komentarai

Naujausi straipsniai