Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-08-07

Panikuojantys gyventojai šluoja geriamo vandens lentynas

  
Panikuojantys gyventojai šluoja geriamo vandens lentynas Lankaširo prekybos centruose – tuščios vandens lentynos.

Pranešus apie vandenyje aptiktą pavojingą parazitą, Lankaširo gyentojai ne juokais išsigando ir užgriuvo vietinius prekybos centrus norėdami papildyti geriamo vandens atsargas. „Twitter“ socialiniame tinkle žmonės ėmė dalintis nuotraukomis iš parduotuvių, kuriuose geriamas vanduo tiesiog šluojamas iš lentynų, - pranešė express. co. uk.

Visa ši sumaištis įvyko po to, kai mokslininkai paskelbė apie vandenyje iš čiaupo aptiktus gyvybei pavojingus parazitus. Lankaširo gyventojams buvo rekomenduojama vandenį iš čiaupo virinti po to, kai buvo nustatyta, jog vandenyje gyvena cryptosporidium parazitai, sukeliantys kriptosporidiozę, virškinimo trakto ligą, kurios pagrindinis simptomas yra viduriavimas.
Šis parazitas pavojingiausias vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms, nes gali sukelti itin stiprų viduriavimą ir vėmimą. 1993-iais metais Amerikoje, Milwaukee mieste, ši infekcija pražudė daugiau nei 100 žmonių.
 
Leona Worth, 45 metų mama iš Fulwoodo teigė: „Aš esu labai susirūpinusi dėl savo dviejų mažamečių vaikų. Aš tik ką išgirdau apie tai, mane ima panika, nes visą dieną gėriau vandenį.“
 
„Kai kur vanduo parduodamas už absurdišką kainą“, - teigė kitas nepatenkintas Lankaširo gyventojas.
 
Carly’is Whittamas iš Woodplumptono jau sirgo šia infekcija ir pasakojo, kad lovoje teko pragulėti visą savaitę: „Bijau, kad galėjau vėl susirgti, nes šiandien vėl prastai jaučiuosi. Mes neleisime šito vandens gerti vaikams.”
  

Žymos: Vanduo, Pavojus sveikatai, Mineralinis vanduo

Komentarai

Naujausi straipsniai