Tiesa.com   |   2018-10-02

Paauglė mirė suvalgiusi sumuštinį iš populiarios užkandinės

  
Paauglė mirė suvalgiusi sumuštinį iš populiarios užkandinės
© Wikimedia nuotr.
N. Ednan-Laperous mirė dėl sunkios alerginės reakcijos.

Britė paauglė mirė netrukus po to, kai suvalgė sumuštinį iš populiaraus užkandinių tinklo „Pret A Manger”.

15-metės Natashos Ednan-Laperouse's tėvas Nadimas papasakojo apie širdgėlą, kad mergaitės mama nebespėjo atsisveikinti su netikėtai mirusia dukra.
„Paskambinau žmonai telefonu ir pasakiau: tu dabar turi atsisveikinti su msų dukra. Nežinau kaip tai padaryti, bet privalai tai padaryti dabar.”, - sunkiausią gyvenimo akimirką atskleidė N. Ednan-Laperousas.
 
15-metė N. Ednan-Laperous mirė dėl sunkios alerginės reakcijos. Asmeninio arch. nuotr. 15-metė N. Ednan-Laperous mirė dėl sunkios alerginės reakcijos. Asmeninio arch. nuotr.
 
Nors paauglės mama Tanya bandė suspėti aplankyti dukrą ligoninėje, jos skrydis buvo atidėtas.
 
Londone, Fulhame su tėvais ir broliu gyvenusi Natasha susmuko „British Airways” skrydžio iš Heathrow oro uosto Londone į Nicą metu. Paauglė į Nicą skrido kartu su tėvu.
 
N. Ednan-Laperous šeima gyveno Londone. Asmeninio arch. nuotr. N. Ednan-Laperous šeima gyveno Londone. Asmeninio arch. nuotr.
 
Kaip vėliau paaiškėjo, N. Ednan-Laperouse šiek tiek anksčiau suvalgė sumuštinį iš greito maisto užkandinės „Pret A Manger” su artišokais ir alyvuogėmis. Tyrėjai išsiaiškino, kad sumuštivyje taip pat buvo ir sezamų, kuriems paauglė buvo mirtinai alergiška. Šis alergenas nebuvo nurodytas ingedientų saraše.
 
  

Žymos: alergija, Vaiko mirtis, pret a manger

Komentarai

Naujausi straipsniai