Tiesa.com   |   2017-12-06

„ON€CARD“ – geriausia Kalėdų dovana jūsų artimiesiems Lietuvoje ar verslui

  
„ON€CARD“ – geriausia Kalėdų dovana jūsų artimiesiems Lietuvoje ar verslui

Artėjant bene svarbiausioms metų šventėms daugelis susimąsto, kokia dovana galėtų ne tik maloniai pradžiuginti artimuosius Lietuvoje, tačiau ir būtų tikrai naudinga. Norint išvengti nemalonios situacijos išrinkus netinkamą dovaną, daugelis jau seniai pamėgo Kalėdų proga dovanoti pinigų. Tačiau gyvenant Jungtinėje Karalystėje tokia dovana gali tapti itin brangi dėl tarptautinių pervedimo mokesčių.

ON€CARD Prepaid Mastercard“ kortelė išvaduos jus nuo panašių rūpesčių, nes iš anksto apmokama kortele ne tik daug pigiau, tačiau ir patogu, lengva bei saugu naudotis. Tai – geriausia Kalėdų dovana jūsų artimiesiems Lietuvoje ar kitose Europos Sąjungos šalyse.
Tarptautiniai pervedimai – brangūs
 
Norint pervesti pinigus iš šalies, kurioje naudojama valiuta nėra eurai į euro zoną, pavyzdžiui, iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą, daugelis bankų šią paslaugą dėl valiutų skirtumo apmokestina net iki 4 proc.
 
ON€CARD Prepaid Mastercard“ kortelė suteikia galimybę sutaupyti ir tarptautinius pervedimus atlikti pigiau. Naudojantis iš anksto apmokama „ON€CARD Prepaid Mastercard“ kortele valiutos konvertavimo mokesčiai gerokai mažesni.
 
Tad viskas, ką jums reikės padaryti per šias Kalėdas, tai nusiųsti „ON€CARD“ kortelę savo artimiesiems, o tuomet, kada tik panorėsite, į ją galėsite daug pigiau pervesti svarų sterlingų, kuriuos artimieji gaus jau kaip eurus.
 
 
Naudinga žinoti
 
Ruošiatės išvykti atostogų į vieną iš Europos Sąjungos šalių? Nepamirškite užsisakyti „ON€CARD Prepaid Mastercard“ kortelės, kuri jums sutaupys daug valiutos keitimo išlaidų. Jums tereikia į kortelę įnešti tokią pinigų sumą, kokią norite, ir garantuojame, kad sutaupysite iki 2,5 proc. valiutos keitimo mokesčių.
Periodiškai siunčiate pinigus iš JK (ar kitos šalies) į Lietuvą? Užsakykite „ON€CARD Prepaid Mastercard“ savo artimiesiems. Jūs kortelę galėsite bet kada papildyti savo gyvenamos šalies valiuta, o jūsų artimieji – nedelsiant lėšas pasiekti eurais. Jūs ne tik sutaupysite iki 2,5 proc. valiutos keitimo kurso mokesčių, bet ir išvengsite pinigų pervedimo mokesčių, kuriuos dažnai taiko šalių bankai.
 
Norite apsipirkti internetinėje parduotuvėje euro zonoje? Jūs ne tik sutaupysite iki 2,5 proc. valiutos keitimo kurso mokesčių, bet ir naudodami „ON€CARD Prepaid Mastercard“ kortelę apsipirksite itin saugiai, nes ji nėra susieta su jūsų banko sąskaita. Naudodami šią kortelę apsipirkti internete, ją galite kiekvieną kartą papildyti tik tiek, kiek planuojate išleisti.
 
Siunčiate darbuotojus į komandiruotę Europos Sąjungoje? Verslo išlaidoms skirtas lėšas patogu pervesti į „ON€CARD Prepaid Mastercard“ – taip sutaupysite iki 2,5 proc. valiutos keitimo kurso mokesčių. Jūs lengvai kontroliuosite komandiruotei skirtas lėšas ir prireikus galėsite jas papildyti.
 
Jei jūsų įmonėje dirba daugiau nei dešimt darbuotojų, „ON€CARD Prepaid Mastercard“ gali taikyti papildomus taupymo tarifus.
 
  
Penkios priežastys, kodėl verta naudotis „ON€CARD Mastercard“ iš anksto apmokama kortele
Pigu ir paprasta jums patogiu metu siųsti pinigus artimiesiems Lietuvoje. Palyginti su įprastų banko kortelių mokesčiais, atlikdami tarptautinius pervedimus kaskart sutaupysite iki 2,5 proc.
 
Saugu. Kortelė nėra susieta su jūsų banko sąskaita, todėl apsipirkimo internetu rizika – daug mažesnė.
 
Patogu. Galimybė pirkti internetu arba net apmokėti sąskaitas.
 
Kontrolė. Galite tvarkyti savo išlaidas ir jas patys valdyti nustatydami savo biudžetą, t. y. į kortelę įnešdami tiek lėšų, kiek norite.
 
Jokių patikrinimų. Bet kuris JK gyventojas, kuriam yra 18 metų, gali įsigyti iš anksto apmokėtą kortelę. Išankstinio apmokėjimo kortelės yra panašios į bankų debetines korteles.
Kaip veikia „ON€CARD“?
 
Pagrindinė kortelės „ON€CARD Prepaid Mastercard“ valiuta yra euras. Užsiregistruokite ir pradėkite naudotis visada geriausiu euro kursu atlikdami asmeninius ar verslo pervedimus.
 
Kortelės balansą galite papildyti bet kuria vietine valiuta. Kaskart atlikdami pervedimą, sutaupysite iki 2,5 proc. valiutos keitimo mokesčių.
 
„ON€CARD“ garantuoja, kad užsienio valiutos kursas neviršys dabartinės tarpbankinės palūkanų normos, kuri siekia 1,5 proc.
 
„ON€CARD Prepaid Mastercard“ galite naudoti mokėjimams atlikti prekybos vietose, internete bei visuose euro valiutos bankomatuose.
 
Apsilankykite ir užsisakykite savo „ON€CARD“ kortelę jau šiandien.
 
 
  

Žymos: Banko kortelė, Pinigų pervedimas, valiutos kursas

Komentarai

Naujausi straipsniai