Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-05-18

Nusipirkti pigesnio alkoholio plaukia net keltais

  
Nusipirkti pigesnio alkoholio plaukia net keltais Dėl pigesnio alkoholio auga keliaujančių keltais skaičius.
Pamatytumėte, kas pas mus darosi: žmonės atvyksta tuščiais automobiliais, kad galėtų juos pripildyti milžiniškais kiekiais alkoholio.

Vis daugiau norinčių apsipirkti britų keltais keliasi per Lamanšo sąsiaurį. Anglai pastebėjo, kad dėl mažesnių mokesčių bei svaro atžvilgiu nusilpusio euro Prancūzijoje daugelio prekių kainos yra mažesnės, - paskelbė naujienų portalas dailymail.co.uk.

Nuolaidų medžiotojus ypač domina alus ir vynas, kurie yra pigesni nei Jungtinėje Karalystėje (JK). Per metus britų, apsiperkančių Prancūzijoje padaugėjo apie 14 proc. Prancūzijoje alkoholiui takomi mažesni mokesčiai, pigesnis kuras, be to, krentantis euro kursas taip pat gundo anglus vykti apsipirkti į Prancūziją.
Šį mėnesį paskelbta, kad svaras euro atžvilgiu yra 14 proc. stipresnis nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Tai reiškia, kad žmogui keičiantis £300 jis gauna apie €402.
 
Prancūzijoje esanti „Calais“ vynų parduotuvė, vynus pardavinėja £3 pigiau nei tos pačios parduotuvės JK. Calais vyno parduotuvės savininkas Marco’as Attardas sakė: „Prie mūsų pardavimų augimo akivaizdžiai prisidėjo klientai, atvykstantys apsipirkti iš Anglijos. Pamatytumėte, kas pas mus darosi: žmonės atvyksta tuščiais automobiliais, kad galėtų juos pripildyti milžiniškais kiekiais alkoholio.“
  

Žymos: Alkoholis, Prancūzija, Keltai

Komentarai

Naujausi straipsniai