Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2018-06-25

Nerado partnerio – kaltina interneto pažinčių portalą

  
Nerado partnerio – kaltina interneto pažinčių portalą
© Max Pixel nuotr.
Moteris buvo įsitikinusi, kad jai pavyks rasti partnerį internetinėje pažinčių svetainėje.
Moters lūkesčiams nebuvo lemta išsipildyti – neatsirado nė vieno, kuris būtų susižavėjęs jos įsivaizduojama ateities vizija

Išsiskyrusi Londono gyventoja padavė į teismą internetinių pažinčių portalą, kuriam brangiai sumokėjo už narystę, tačiau svajonių vyro nerado.

Prestižiniame Londono Belgravia kvartale gyvenanti 47 metų Tereza Burki į viename pažinčių portale užsiregistravo kai po skyrybų liko viena su 3 vaikais.
Turtingiesiems skirtoje svetainėje už narystę teko sumokėti 12,6 tūkst. svarų sterlingų, tai padariusi pasiturinti moteris pasiskelbė, jog ieško vyro, kuris turi bent kelis namus ir būtų pasiryžęs su ja susilaukti dar vieno vaiko.
 
Iš Olandijos kilusi ir Londono Sičio kompanijoje dirbanti T. Burki buvo įsitikinusi, kad jai pavyks rasti tokį vyrą. Tačiau moters lūkesčiams nebuvo lemta išsipildyti – neatsirado nė vieno, kuris būtų susižavėjęs jos įsivaizduojama ateities vizija.
 
Tuomet T. Burki ėmėsi analogų neturinčių veiksmų – ji apkaltino interneto pažinčių portalą sukčiavimu ir paprašė grąžinti narystės mokestį, o kai šis reikalavimas nebuvo įvykdytas, kreipėsi į teismą. Savo ieškinį ji argumentavo portale skelbiamais pažadais – jis esą žada šimtaprocentinį tinkamo partnerio suradimą.
 
„Neturėtumėte prižadėti to žmonėms, kurie yra jautrūs į penktą dešimtį įkopę ir ieškantys svajonių partnerio“, – sakė ji.
Aiškindamas šį ginčą ir ieškinio esmę teisėjas Julian’as Knowles’as nevengė ironijos ir priminė citatą iš garsiosios britų grupė „The Beatles“ dainos „Negali nupirkti man meilės“ („Can’t Buy Me Love“).
 
„Nesirūpinu dėl pinigų per daug, pinigai man meilės nenupirks“. – Citavo kūrinį teisėjas. – Moteris yra nepatenkinta suteiktų paslaugų kokybe, jaučiasi suklaidinta, apgauta, nusivylusi, liūdna ir nelaiminga.“
 
Nors ginčas kilo 2015 metais, byla teisme bus pradėta nagrinėti tik kitą mėnesį.
  

Žymos: internetinės pažintys, pažinčių svetainė

Komentarai

Naujausi straipsniai