Tiesa.com   |   2013-04-25

Nelegalus imigrantas iš lėktuvo iškrito per savo gimtadienį

  
Nelegalus imigrantas iš lėktuvo iškrito per savo gimtadienį Nelegalaus imigranto ekstremali kelionė pasibaigė tragedija.

Imigrantas, bandęs į Britaniją patekti nelegaliai ir prisitvirtinęs prie lėktuvo važiuoklės, dar rudenį, rugsėjo 9-ąją, nukrito ant žemės Vakarų Londone, likus vos 10 mylių iki oro uosto.

Tuomet Mortlake rajone rastas mirtinai sužalotas nukentėjusio kūnas nebuvo atpažintas ir tik šį mėnesį Britanijos teismui pavyko nustatyti atvykėlio tapatybę pagal jo kišenėje rasto mobiliojo telefono sim kortelės duomenis.
Nustatyta, kad imigrantas Jose Matada nelegaliai pateko į lėktuvą, skridusį iš Angolos į Londoną. Identifikavus žuvusiojo tapatybę, paaiškėjo, kad nelaimėlis žuvo per 26-ąjį savo gimtadienį.
 
Britų policijai teko gerokai padirbėti, kol buvo nustatyta vyro tapatybė. Paaiškėjo, kad jis buvo kilęs iš Mozambiko, vėliau dirbo pas šveicarę Pietų Afrikoje. Būtent pagal šios moters numerį rastą telefone ir jos patvirtinimą, policijai pavyko nustatyti žuvusio vyro tapatybę, kurio artimieji apie jo žūtį iki šiol dar nebuvo informuoti.
 
Manoma, kad vyras išradingai pasislėpė po lėktuvo leidimosi važiuokle. Tačiau artėjant prie oro uosto ir ją išskleidus vyras iškrito. Policija iki šiol nesiaiškino, ar vyras buvo žuvęs anksčiau dėl šalčio ar užsimušė ant žemės.
 
 
  

Žymos: Lėktuvas, Kelionės, Emigracija, Jungtinė Karalystė

Komentarai

Naujausi straipsniai