Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-24

Negavęs atlyginimo, statybininkas sugriovė viešbučio įėjimą

  
Negavęs atlyginimo, statybininkas sugriovė viešbučio įėjimą
© Twitter.com

Tikrai esate pasvajoję apie akimirką, kai savo viršininkui išsakote viską, kas susikaupę viduje, net jei ilgai brendusios mintys yra nelabai malonios. Tiesa, tai taip ir lieka tik svajonėse. Tačiau vienas Anglijoje, Liverpulyje dirbantis vyras su savo darbu ir viršininku atsisveikino kiek dramatiškiau.

Po to, kai jam nebuvo sumokėta maždaug 600 svarų sterlingų, statybininkas nedidelį ekskavatorių įvairavo į neseniai pastatyto viešbučio įėjimą. Šis atsisveikinimas su darbu ir nepakenčiamu viršininku atsidūrė užsienio portalų antraštėse.
Kaip teigiama, tą pačią dieną buvo paskelbta oficiali viešbučio statybų pabaiga. Rodos, jo atidarymą teks atidėti.
„Štai kas nutinka, kai žmonės tau nesumoka atlyginimo“, – girdima vaizdo įrašo fone.
 
Ekskavatoriaus vairuotojas, kuris po 20-30 minučių trūkusių griovimo darbų pabėgo, vis dar ieškomas. Vieną šį įvykio stebėtoją teko apžiūrėti greitosios pagalbos medikams, tačiau apie rimčiau sužeistus žmones nepranešama. Kol kas nebuvo pateikti jokie kaltinimai.
 
Nepaisant to, šis įsiutusio darbininko akibrokštas internetinėje erdvėje tapo tikra sensacija. „Kitą kartą atsilyginkite žmonėms, „Travelodge“, – rašė vienas internautas.
Ekskavatoriaus vairuotojo kolega prisistatęs vyras Liverpoolecho.co.uk sakė, kad vaizdo įrašo herojui atlyginimas vėlavo keletą dienų.
 
„Pritariu tam, ką padarė mano kolega. Jam nebuvo sumokėti 600 svarų sterlingų, o tai tikrai nesąžininga. Tai – nemaža pinigų suma, jis stengėsi jų išsiprašyti gražiai, tačiau nepavyko. Tai buvo vienintelė išeitis“, – pasakojo pavardės atskleisti nenorėjęs statybininkas.
 
Šiai istorijai tapus tikra sensacija, internautai nusprendė padėti įniršį išliejusiam vyrui. Jie sukūrė anketą tinklalapyje, kuriame žmonės gali aukoti pinigus įvairiems tikslams. Anketoje nurodyta, kad siekiama surinkti 600 svarų sterlingų – sumą, kurią ekskavatoriaus vairuotojui skolingas darbdavys. Netrukus šis tikslas buvo pasiektas ir net viršytas. Iš viso surinkta virš 5000 svarų sterlingų, kurie bus skirti padengti ekskavatoriaus padarytai žalai.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
 
 
  

Žymos: Liverpool, Statybininkas, travelode

Komentarai

Naujausi straipsniai