Tiesa.com   |   2017-10-02

Naujasis Verslo žemėlapis – lietuviškos paslaugos šalia tavęs

  
Naujasis Verslo žemėlapis – lietuviškos paslaugos šalia tavęs
Interaktyvus Verslo žemėlapis – tai „Tiesos” laikraščio ir naujienų portalo atsinaujinimo pradžia.

Nuo šiol visos lietuvių teikiamos paslaugos Jungtinėje Karalystėje (JK) atsidurs po vienu stogu. Didžiausias JK naujienų portalas ir laikraštis „Tiesa” pristato nemokamą, interaktyvų Verslo žemėlapį, kuriame rasite daugumą šalyje veikiančių, lietuvių įsteigtų verslų.

Visos lietuviškos įmonės interaktyviame žemėlapyje pavaizduotos pagal tikslią jų lokaciją tam, kad vartotojui lietuviškas paslaugas būtų paprasta ir greita surasti pagal savo gyvenamą vietą. Todėl nesvarbu kur esate, naujajame Verslo žemėlapyje ieškomas paslaugas ar specialistus padėsime rasti arčiausiai jūsų.
„Interaktyvus Verslo žemėlapis – tai „Tiesos” laikraščio ir naujienų portalo atsinaujinimo pradžia. Siekiame, kad „Tiesa” atspindėtų pasaulines tendencijas, pirmautų rinkoje ir visada išliktų inovatyvi.
 
Lietuvių verslas JK yra labai aktyvus, o lietuviškos paslaugos ir prekės – populiarios. Pajutome poreikį sukurti erdvę, kurioje suvestume lietuvius verslininkus bei vartotojus į bendra platformą bei kurtume naujas bendradarbiavimo galimybes.
 
Nuo šiol „Tiesa” suteikia galimybę susipažinti su lietuviškomis prekėmis bei paslaugomis JK bei jas įsigyti dar patogiau.”, - apie naująjį „Tiesos” projektą pasakojo kompanijos direktorė Dovilė Mockuvienė.
 
Visos Jungtinėje Karalystėje įsikūrusios kompanijos, verslininkai ir specialistai Verslo žemėlapyje gali kviečiami pasiskelbti NEMOKAMAI.
 
Internetinė verslo platforma skirta vartotojų patogumui, todėl čia rasite funkciją „Klausk kainos!”, kuri padės akimirksniu rasti norimą paslaugą už mažiausią kainą. Vieno mygtuko paspaudimu kainos užklausa išsiunčiama visoms tos pačios kategorijos įmonėms, o atsakymas gaunamas vos per parą.
 
Lietuviškos įmonės verslo žemėlapyje suskirstytos į devynias pagrindines kategorijas: statyba ir remontas, autoservisai, grožio ir sveikatos įstaigos, restoranai, parduotuvės, teisinės ir buhalterinės paslaugos, logistika, IT ir kitos paslaugos.
Verslo žemėlapyje ne tik galėsite sužinoti apie lietuvių teikiamas paslaugas, tačiau ir perskaityti naujausias Lietuvos, pasaulio ir JK verslo naujienas, lietuvių verslininkų sėkmės istorijas Didžiojoje Britanijoje.
 
„Tiesa” savo skaitytojus kviečia išbandyti Verslo žemėlapio teikiamas paslaugas, o verslo įmones išnaudoti visas Verslo žemėlapio teikiamas galimybes JK lietuviams sėkmingai bei efektyviai pristatant savo verslą.
 
 
  

Žymos: Verslas, Paslaugos, Verslo žemėlapis

Komentarai

Naujausi straipsniai