Tiesa.com   |   2017-08-31

Naujasis LR Ambasadorius JK kreipėsi į emigrantus

  
Naujasis LR Ambasadorius JK kreipėsi į emigrantus
© Ambasados nuotr.
LR Ambasadorius Renatas Norkus.

Neseniai LR Ambasadoriaus Jungtinėje karalystėje pareigas pradėjęs eiti diplomatas Renatas Norkus kreipėsi į šalyje gyvenančius lietuvius.

Brangūs Jungtinės Karalystės lietuviai,
 
Praėjusią savaitę atvykau į Londoną ir pradėjau vykdyti Lietuvos ambasadoriaus Jungtinėje Karalystėje pareigas. Per man skirtą laiką šioje šalyje esu pasiruošęs atsakingai ir deramai atstovauti Lietuvai, jos ir visų lietuvių interesams.
 
Artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais planuoju susitikti su JK lietuvių bendruomenėmis, išklausyti Jūsų minčių, idėjų, iniciatyvų, rūpesčių ir lūkesčių. Kviesdamas susitikti, noriu padrąsinti toliau telktis ir siekti, kad JK lietuvių diasporos balsas būtų girdimas.
 
Puikiai suprantu, jog daliai Jūsų nerimą dėl ateities pasėjo JK sprendimas nutraukti narystę Europos Sąjungoje. Noriu patikinti, jog ambasada atidžiai seka šiuo metu vykstančias JK ir ES derybas dėl išstojimo susitarimo ir pasirengusi informuoti apie pasikeitimus joms pasibaigus.
 
Galiausiai, ambasados durys lieka visuomet atviros Jūsų idėjoms ir pasiūlymams. Kviečiu juos drąsiai teikti man ir Ambasadoje dirbantiems kolegoms.

Ambasadorius
Renatas Norkus
 
 
 
  

Žymos: Emigrantai , Lietuvos ambasadorius, Renatas Norkus

Komentarai

Naujausi straipsniai