Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-06-17

Nacionalinė loterija: daugiau šansų tapti milijonieriumi

  
Nacionalinė loterija: daugiau šansų tapti milijonieriumi Nuo spalio mėnesio Nacionalinėje loterijoje bus didesnė tikimybė tapti milijonieriumi.

Didžiausias 21-ojo amžiaus pakeitimas nacionalinėje Jungtinės Karalystės (JK) loterijoje – patrigubės pagrindinio prizo vertė ir kiekvieną savaitę vienas laimingasis taps milijonieriumi, - skelbė naujienų portalas independent.co.uk.

Iš pirmo žvilgsnio tai gali skambėti ir ne itin įtikimai, tačiau net ir išaugus numeriukų skaičiui nuo 49 iki 59, Nacionalinėje loterijoje bus didesnė tikimybė tapti milijonieriumi.
Loterijos organizatoriai „Camelot“ sako, kad naujasis minimalus laimėtojų skaičius reiškia, jog žaidėjai nuo spalio mėn. turės vieną iš 10 mln. šansą laimėti mažiausiai 1 milijoną svarų. Tuo tarpu dabar galimybė laimėti yra viena iš 14 milijonų.
 
Žaidėjai, kuriems išriedės 2 tinkantys numeriukai, laimės „Lucky Dip“ bilietą tolimesniam lošimui. Pasak „Camelot“, dėl to atsiras 1.8 milijono papildomų savaitinių laimėtojų, o tikimybė laimėti bet kokį prizą išaus nuo vienos iš 54 iki vienos iš 9.3.
 
Skelbiama, kad žaidimo kaina liks tokia pati – 2 svarai. £25 laimėjimas už 3 derančius numerius taip pat nekis.
 
„Camelot“ vadovas Andy’is Duncanas teigė: „Nuo 2013-ųjų, dvejus metus iš eilės loterija sėkmingai augo. Jeigu nebūtume nieko keitę, daugiau nei 250 mln. svarų nebūtų išdalinti žaidėjams”.
„Šiandieniniai pakeitimai žaidėjams suteikia daugiau galimybių nei bet kada tapti laimėtojais tiek loterijoje, tiek ir pagrindinio prizo lošime“, - teigė A. Duncanas.
 
 
  

Žymos: Loterija

Komentarai

Naujausi straipsniai