2011-06-26

Muzikos festivalyje mįslingomis aplinkybėmis mirė premjero D.Camerono bičiulis

  
Muzikos festivalyje mįslingomis aplinkybėmis mirė premjero D.Camerono bičiulis D.Cameronas sakė, kad draugo netektis paliko skylę jo gyvenime.

Artimas premjero Davido Camerono bičiulis rastas negyvas garsiame muzikos ir kitų menų Glastonbury festivalyje. Christopherį Shale\'ą mirtis užklupo VIP zonos tualete. Premjeras pareiškė, kad buvo sukrėstas draugo mirties ir kad jis buvo labai svarbus žmogus jo gyvenime.

Policija paneigė pirminę informaciją, kad 56 metų verslininkas nusižudė. Pareigūnai paragino susilaikyti nuo spekuliacijų ir palaukti teismo medicinos ekspertų išvadų. „London Evening Standart“ šaltiniai teigė, kad C.Shale'ą greičiausiai ištiko širdies smūgis, tačiau pareigūnai atmetė ir šią versiją bei pakartojo, kad mirties priežastis kol kas „lieka neaiški“.
C.Shale'ą mirtis ištiko praėjus vos kelioms valandoms po interviu „Mail on Sunday“. Žurnalistams jis pasakojo apie sunkumus, su kuriais susiduria jų partija, ieškodama naujų narių.
 
D.Camerionas sakė, kad jis ir žmona Samantha buvo artimi draugai su ponu Shale'u. „Sam ir aš buvome sukrėsti išgirdę naujieną apie Christopherį. Jis buvo puikus draugas ir palaikytojas. Didžiulė mano gyvenimo dalis buvo atimta per akimirką“, - sakė premjeras.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai