Tiesa.com   |   2017-05-13

Moteriškas pavydas: neapykanta grožiui priveda prie kraupaus nusikaltimo (nuotraukos)

  
Moteriškas pavydas: neapykanta grožiui priveda prie kraupaus nusikaltimo (nuotraukos)
© Instagram nuotr.
Naomi Oni nutarė nesislėpti nuo visuomenės ir po to, kai jos išvaizda buvo negrąžinamai subjaurota.
Nors galybė plastinių opercijų, makiažas ir šukuosena paslėpia didžiąją dalį išpuolio padalinių, visų randų nepavyksta nuslėpti.

Jauna Londono gyventoja, kurios veidą draugė subjaurojo rūgštimi, net ir po šio kraupaus išpuolio neslepia savo išvaizdos nuo visuomenės ir noriai dalijasi asmenukėmis socialiniuose tinkluose.

Naomi Omi, kuriai šiuo metu 25-eri, niekuo neišsiskiria iš savo kartos bendraamžių – ji yra tiesiog priklausoma nuo dėmesio socialiniuose tinkluose.
Ir jai nereikėjo dėl dėmesio kovoti – išvaizdi įspūdingų kūno linijų juodaodė sulaukdavo daugybės internautų reakcijų kaskart paskelbusi savo nuotrauką.
 
Jos išvaizdą girdavo visi be išimties, nepriklausomai nuo lyties. Ir tai patiko ne visiems. O ypač nepatiko vienai jos draugei Mary Konye, kuri be galo pavydėjo tokio dėmesio.
 
Pavydas buvo toks stiprus, kad merginos galvoje gimė kraupus planas – atimti iš draugės tai, kas ją daro išskirtine: jos grožį.
Naomi iki išpuolio. Instagram nuotr. Naomi iki išpuolio. Instagram nuotr.
Ir tai ji nutarė padaryti itin brutaliu būdu. Gerai žinodama savo draugės Naomi įpročius vieną vakarą musulmonišku veido apdangalu užsimaskavusi Mary palaukė jos netoli namų Dagenhame, o kai ši grįžo iš darbo, šliūkštelėjo gražuolei į veidą stiprios rūgšties.
 
Chemikalai gražuolę pavertė tikra pabaisa, rūgštis stipriai paveikė Naomi veido odą, ji liko be vieno antakio bei akies voko.
Tačiau nuo išpuolio praėjus penkeriems metams N. Oni ir vėl džiaugiasi didžiuliu dėmesiu socialiniuose tinkluose, kuriuose noriai ir dažnai skelbia savo nuotraukas. Nors galybė plastinių opercijų, makiažas ir šukuosena paslėpia didžiąją dalį išpuolio padalinių, visų randų nepavyksta nuslėpti.
 
Tai merginos nestabdo.
 
„Šiais laikais rodyti save socialiniuose tinkluose tiesiog būtina, o gera išvaizda gali būti raktas į sėkmę ir šlovę. Išvaizda rūpinasi ne tik merginos, bet ir vaikinai“, – sakė ji.
 
M. Koyne 2014 metais už draugės sužalojimą nuteista 12 metų kalėjimo.
Mary Konye. Mary Konye.
Ji nėra vienintelė, kurios galvą užtemdė pavydas dėl išvaizdos. Vien per praėjusius metus visoje Jungtinėje Karalystėje įvykdytos 288 panašios atakos, kai kurių iš jų motyvai yra tie patys – rūgštis pasitelkiama norint negrąžinamai sugadinti moters išvaizdą.
Apie 80 proc. nusikaltimų metu panaudojamų chemikalų galima įsigyti legaliai – įvairios rūgštys naudojamos buityje arba gamyboje.
Instagram nuotr. Instagram nuotr.
Instagram nuotr. Instagram nuotr.
Naomi iki išpuolio. Instagram nuotr. Naomi iki išpuolio. Instagram nuotr.
  

Žymos: Moterys, Rūgštis, pavydas

Komentarai

Naujausi straipsniai