Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-02-19

Moteris pagimdė juodajame Londono taksi

  
Moteris pagimdė juodajame Londono taksi Vairuodamas taksi vairuotojas šypsojosi ir stengėsi palaikyti gimdyvę.

Moteriai teko pagimdyti į ligoninę skubančiame juodajame Londono taksi automobilyje. Kaip pranešė Standard.co.uk, taksi vairuotojas, nėščioji Basak Odemis ir jos vyras Ozguras įsėdo Clapham rajone. Vairuotojas stengėsi porą kuo greičiau pristatyti į St Thomas' ligoninę, tačiau pakeliui prasidėjo gimdymas.

Į ligoninę 44 metų Robertas Fenlonas gimdyvę ir jos vyrą atvežė laiku, tačiau moteris jau buvo pradėjusi gimdyti. Pasak vairuotojo, įsėdę keleiviai visą kelionę ragino jį kuo skubiau pasiekti ligoninę.
Atvykus į priimamąjį prie moters automobilyje atskubėjo medikai, o pakeliui į ligoninę moteris su jais palaikė ryšį telefonu bei klausė jų nurodymų. B. Odemis pagimdė gyvą ir sveiką berniuką.
 
Taksi vairuotojas ne tik atsisakė paimti užmokestį už kelionę, bet ir sugįžo nemokamai tėvus su kūdikiu parvešti namo. Anot poros, jie jautėsi nepatogiai dėl apgadintos galinės sėdynės bei norėjo atsilyginti vairuotojui už palaikymą svarbiu momentu bei skubų atvežimą.
 
Vairuotojas teigė esantis laimingas, jog sugebėjo juos sveikus pristatyti į ligoninę. Pasak R. Fenlono, jis šio įvykio niekada nepamirš.
 
  

Žymos: gimdymas, Londono taksi

Komentarai

Naujausi straipsniai