Morta   |   2016-02-03

Mortos tiesa: vyras (ne)svarbiau už vaikus

  
Mortos tiesa: vyras (ne)svarbiau už vaikus Motinos, tikiuosi, greit supras, kad blogam tėvui lauko duris reikia atverti nedelsiant.
Mano vertybiu skalėje pirmu numeriu eina vyras, po to vaikai. Jei kas benutiktu, myliu vyra ir su juo galečiau dar „n“ skaičiu vaiku susilaukti...

Mama – brangiausias žmogus pasaulyje. Nieko nėra svarbiau už vaikus.

Šios tiesos iki skausmo žinomos, nors ir nebūtinai žodžiais išsakomos. Bet ar jos visuotinos? Nors absoliuti dauguma moterų ir prie keturių akių, ir prieš kamerą gali muštis į krūtinę, kad niekas joms gyvenime nerūpi taip, kaip atžalos, užgesus šviesoms realybė kai kurių namuose byloja kitką.
Ten ima skambėti vyrą garbinantys maršai. Vaikų gyvenimas nuvertėja pasigirdus jau pirmiesiems akordams, nes tuomet mama yra TIK žmona, sugyventinė, draugė. Ji gali padaryti viską, kad vyras, užkeltas ant pjedestalo, jaustųsi gražiausias, seksualiausias, „pats pačiausias“.
 
Vaikų ašaros, alkanos ir meilės išsiilgusios akys, ištirpsta meilės ir aistros rūke. Baisiausia, kad ne vienos moters gyvenime tas rūkas neišsisklaido. Neišsisklaido niekada.
 
Man galvoj netelpa, kaip tokiam rūke galima būtų egzistuoti, bet kai kurios moteriškės jame gyvena dešimtis metų. Jos džiaugiasi, gimdo naujus vaikus ir čia pat pamiršta seną kaip gyvenimas tiesą: „Vyras gali palikti ir išduoti šiandien, mylimi ir mylintys vaikai – niekada.“
 
Neįtikėtina? Anaiptol. Pasirodo, ir šia tema galima diskutuoti, turėti ir kitokią savo nuomonę.
Kaip sužinojau?
 
Įvedžiau į „Google“ užklausą: kas svarbiau – vaikas ar vyras? Neįtikėtina, bet pasipylė aibė straipsnių ir moteriškų diskusijų. Pasirodo, problema itin opi!
 
Visgi labiausiai nustebino moterys, teigusios, kad (kalba netaisyta): „Man tai vyras svarbiau“, „Pirma vyras, o po to vaikai, nes jie iš jo atsirado“, „Mano vertybiu skalėje pirmu numeriu eina vyras, po to vaikai. Jei kas benutiktu, myliu vyra ir su juo galečiau dar „n“ skaičiu vaiku susilaukti...“
 
Suprantu ir gerai žinau, kad visokių padugnių esama, bet dar ilgai turėjau viltį, kad jos neturi interneto, nenusiperka kompiuterio ir sėdi absoliučioj glūdumoj ir vakuume visom prasmėm.
Dieve, mano, Marija... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Ar jūs rimtai, moteriškės?!
 
Lekiat per gyvenimą lyg šunyčiai, tenkindamos vyro įgeidžius, nes ak, vargšelis, tikrai nesupras, kodėl neskiriate jam tiek dėmesio, kiek anksčiau, kol nebuvo vaikų. Nes jeigu jūs nepataikausite, ir jis lėks kairėn, tai bus tik jūsų kaltė, nes jūs visai jį apleidote...
 
Visi šie mano paprasti pamąstymai nemažai daliai „dailiosios lyties“ atstovių yra visiška tiesa. Šventa tiesa.
 
Tokius vyrus mamos gina teisme. Jos iki grabo lentos netikės, kad „mylimasis“ galėjo išniekinti jos dukrą ar sūnų. Jos užgrimuoja mėlynę po vienu paakiu sau, po kitu – dukrai. VYRAS mušė. Gerai, kad abi.
 
Vadinasi, myli ne tik bobą, bet ir jos vaiką.
Pastaruoju metu pasigirdę siūlymai bausti mamas, leidžiančias tėvams, sugyventiniams, sugėrovams ir sugulovams skriausti savo vaikus, bausti lygiai su smurtautojais, atrodo, įgauna prasmę.
 
Sakyčiau, kad bobas reikia bausti griežčiau. Kol bus taikoma bausmė, labiau tikėtina, kad jos nesugebės pagimdyti dar vieno nelaimingo žmogaus.
 
O tos, kurios dar turi krislelį razumo, tikiuosi, greit supras, kad blogam tėvui lauko duris reikia atverti greičiau ir plačiau, nei blogam vyrui.
  

Žymos: Tėvystė, Vaikai, Mortos tiesa, tėvai, Motinos, Prioritetai

Komentarai

Naujausi straipsniai