Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-12-03

Mokiniams liepta rengtis kaip vagims

  
Mokiniams liepta rengtis kaip vagims Brangios mokyklos mokiniai vis dažniau apiplėšinėjami dėl galimai turimų prabangių daiktų.

Vienos didžiausių Vakarų Londono mokyklų mokiniai paraginti savo uniformų švarkus pakeisti džemperiais su gobtuvais. Taip vaikus bandoma apsaugoti nuo patyčių ir užpuolimų išėjus iš mokyklos, skelbė portalas standard.co.uk.

Barnso rajone įsikūrusios St Paul‘s mokyklos berniukai vis dažniau tampa kišenvagių aukomis. Ant švarkų prisiūtas skiriamasis mokyklos ženklas skatina plėšikus rinktis turtingų tėvų vaikus, lankančius šią mokyklą.
Mokyklos vadovybė nurodė vaikams keliaujant į mokyklą ir iš jos dėvėti drabužius su gobtuvais, kad mažiau skirtųsi nuo vietinių paauglių. £22 tūkst. per metus kainuojančios mokyklos mokiniai taikiniais tampa ne dėl grynųjų pinigų, o dėl brangių daiktų, kuriuos jie nešasi į mokymo įstaigą.
 
Per keletą pastarųjų savaičių 14 šios mokyklos berniukų buvo apvogti išėję už pastatą juosiančių vartų. Viena iš mokinių tėvų laikraščiui „Mail“ sakė, kad pastaruoju metu ši problema tampa vis opesnė. Mokytojams įsakyta stebėti vaikus, kertančius Hammersmith tiltą, mat ant jo įvykdoma daugiausiai vagysčių. Užpuolikai žino, kad nuo tilto vaikai negalės pabėgti.
 
Berniukai raginami ne tik švarkus pakeisti džemperiais, bet ir paslėpti kaklaraiščius su skiriamuoju ženklu bei vietoje juodų batų keliaujant į mokyklą dėvėti sportinius batelius.
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Mokyklos

Komentarai

Naujausi straipsniai