Tiesa.com   |   2018-05-14

Migraciją JK kontroliuojančioje ministerijoje trečią kartą rasta stiprių narkotikų

  
Migraciją JK kontroliuojančioje ministerijoje trečią kartą rasta stiprių narkotikų
© Wikimedia nuotr.
Narkotikai Vidaus reikalų ministerijoje aptinkami jau trečią kartą.

Vos tik paaukštintas į naujas pareigas, Amber Rudd pakeitęs naujasis Vidaus reikalų ministras Sajidas Javidas pabrėžė, kad ruošiasi aktyviai kovoti ne tik su imigracija, tačiau ir narkotikais.

Atrodo, ši žinutė nepasiekė pačio politiko vadovaujamos ministerijos.
Ministras netgi pasidalinos nuotrauka, kurioje pozuoja su narkotikų ieškoti treniruotu šunimi. Tą pačią dieną valstybinę įstaigą aplankė pareigūnai.
 
Policija buvo iškviesta į Vidaus reikalų ministeriją po to, kai viename iš neįgaliųjų tualetų rasta stiprių narkotinių medžiagų ir jų rūkymo pypkė.
 
Sutapimas ir tai, kad A klasei priskiriamas meta amfetaminas valstybinėse patalpose rastas tą pačią dieną, kai naujasis ministras pozavo su pasienio pareigūne bei šunimi.
 
 
Šiame, už migracijos kontrolę atsakingame departamente narkotinės mediagos rastos jau trečią kartą per šešis mėnesius. Balandžio mėnesį pastate rasta kokaino, o praėjusį gruodį pareigūnai aptiko to pačio meta amfetamino.
 
Nepaisant rastų narkotinių medžiagų, policija nepradėjo ikiteisminio tyrimo, - pranešė Independent.co.uk. Tiesa, pareigūnai negalėjo pakomentuoti, dėl kokių priežasčių tyrimas vis dėlto nebus pradėtas.
  

Žymos: Narkotikai, Vidaus reikalų ministerija, Sajidas Javidas

Komentarai

Naujausi straipsniai