Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-05-31

Mergvakario dalyvės dėl nepadorios aprangos išvarytos iš lėktuvo

  
Mergvakario dalyvės dėl nepadorios aprangos išvarytos iš lėktuvo
© Wikipedia nuotr.
Mergvakario dalyvės (asociatyvi nuotrauka).
Nežinau, kuo mūsų elgesys prasilenkia su skrydžių saugumo reikalavimais ar kitais įstatymais

Planuotas bričių mergvakario vakarėlis saulėtojoje Ispanijoje nutrūko dar neprasidėjęs – moterys buvo priverstos palikti lėktuvą dėl nepadorių marškinėlių.

Į Palma de Maljorkos kurortą švęsti išsiruošusi 18 moterų kompanija į Ispaniją turėjo skristi iš East Midland oro uosto, esančio tarp Leicester’io bei Nottingham’o. Tačiau skrydžių bendrovės „Jet2“ lėktuvo įgulai nepatiko visų mergvakario dalyvių apranga – 35-60 metų moterys vilkėjo juodus marškinėlius su rožinės spalvos užrašu „Kalės gastrolėse“.
Bendrovė šiuo užrašus laiko įžeidžiančio turinio, tad ne tik atsisakė moteris skraidinti, bet ir iškvietė policiją.
 
Moterims, tarp kurių buvo ir 35 metų būsimoji nuotaka, turėjo greitai ieškotis kitų skrydžių ir pasipiktinusios paskelbė apie tokį skrydžių bendrovės elgesį.
 
„Mes esame dirbančios ir gerbiamos moterys, o ne kokios girtuoklės. Nežinau, kuo mūsų elgesys prasilenkia su skrydžių saugumo reikalavimais ar kitais įstatymais.
 
Sugaišome vieną papildomą dieną ir išleidome šimtus svarų sterlingų tam, kad susirinktumėme kurorte pelnytų atostogų“, – „The Daily Mail“ mergvakario kompanijos vargus pasakojo būsimoji jaunoji Emma Green.
„Jet2“ atstovas spaudai šią situaciją komentavo:
 
„Moterys ne vieną kartą buvo paprašytos persirengti arba paslėpti užrašus – į tai dėmesį dar išvykimo salėje atkreipė ne tik mūsų kompanijos darbuotojai, bet ir policijos pareigūnai.
 
Kai su tais marškinėliais jos buvo pastebėtos lėktuve, prašymas buvo pakartotas, bet ignoruotas. Neturėjome kito pasirinkimo.
 
Atsiprašome visų savo klientų dėl pavėlavusio skrydžio ir nemalonios atostogų pradžios.
Mūsų kompanija – draugiška šeimai, tad tarp keleivių visada yra vaikų, todėl neleisime savo lėktuvuose demonstruoti tokių užrašų.“
 
  

Žymos: oro uostas, kelionės lėktuvu, mergvakaris

Komentarai

Naujausi straipsniai