Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-01-13

Manchesteryje veikia serijinis žudikas?

  
Manchesteryje veikia serijinis žudikas? Per šešerius metus iš Manchesterio kanalo ištrauktas 61 kūnas.

Birminhamo universiteto profesorius Craigas Jacksonas įsitikinęs, kad Manchesterio gatvėmis laisvai vaikšto serijinis žudikas. Per pastaruosius šešerius metus iš mieste esančio Rochdale kanalo ištrauktas 61 kūnas. Dalies žuvusiųjų mirties aplinkybės – mįslingos, skelbė portalas independent.co.uk.

Psichologijos skyriaus vadovas C. Jacksonas tikina, kad žuvusiųjų skaičius toks didelis, jog negali būti, kad visi jie žuvo atsitiktinai įkritę į upę. „Visiškai neįtikėtina, kad toks didelis žmonių skaičius įkrito į kanalą arba nusižudė“, - sakė profesorius pridurdamas, kad ne vieno skenduolio mirties aplinkybės nenurodytos arba vadinamos „neaiškiomis“.
Manchesterio policija neigia tokius spėliojimus ir aiškina, jog toks žuvusiųjų skaičius nėra netikėtas. Socialiniame tinkle „Twitter“ pareigūnai užversti klausimais ar dalis žuvusiųjų nebuvo įstumti į kanalą tyčia.
 
Akademikas pareigūnams pateikė ne vieną pavyzdį, kuomet nebuvo nustatytos iš kanalo ištrauktų žmonių mirties aplinkybės. Šiuos atvejus pareigūnai pasižadėjo ištirti, tačiau nepritaria idėjai, kad Manchesteryje veikia „Stūmėju“ pramintas žudikas.
 
Prie Rochdale kanalo dirbantys žmonės tikino, jog dažniausiai šiomis gatvėmis naktį vaikšto nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio apsvaigę praeiviai. Tai, pasak darbininkų, daro juos pažeidžiamus, tad įkristi į vandenį ir paskęsti jie gali dažnai.
 
Gatvės bare dirbantis Stephenas Faulkneris portalui independent.co.uk sakė tikintis, kad daugybė žmonių galėjo būti įstumti į kanalą. „Paupiu šlaistosi apsvaigę jaunuoliai, jie tampa lengvu vagių taikiniu. O jei bandant apvogti auka priešinasi, nesistebėčiau, kad juos įstumia į vandenį“, - sakė barmenas.
Pareigūnai nuovados tinklalapyje paskelbė viešą pranešimą, kad jie nenurims, kol kiekviena neaiški mirtis nebus išaiškinta. „Tik po išsamaus kiekvieno atvejo tyrimo galėsime paskelbti mirtį neįtartinomis aplinkybėmis. Kartu su koronerio išvadomis mes pažadame pranešti visų žuvusiųjų artimiesiems, kas nutiko.“, - rašoma pranešime.
 
 
 
  

Žymos: Mirtis, Manchesteris, Nusikalstamumas

Komentarai

Naujausi straipsniai