Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-05-19

Loterijos laimėtojų sūnus iš tėvo pinigų daugiau negaus

  
Loterijos laimėtojų sūnus iš tėvo pinigų daugiau negaus
© Flickr nuotr.
Iš tėvo gautų pinigų vyras neįvertino ir švaistė juos lengva ranka.
Milijoną iššvaistęs sūnus į tėvą dėl finansinės paramos dar kelis kartus kreipėsi pakartotinai ir šis sūnaus norus kurį laiką tenkino

Teismas nusprendė, kad prieš kelis metus įspūdingą sumą loterijoje laimėjęs vyras neprivalo duoti pinigų suaugusiam sūnui, kuris per trumpą laiką sugebėjo iššvaistyti daugiau nei pusantro milijono svarų sterlingų.

Buvęs fabriko darbuotojas iš Rytų Anglijos miesto Wisbecho Dave’as Dawes’as (53 m.) ir jo žmona Angela (49 m.) 2011 metais loterijoje laimėjo gyvenimą aukšty kojomis apvertusį prizą – net 101 milijoną svarų sterlingų. Iki tol jie neturėjo net padorių namų – gyveno namelyje ant ratų, tad vos gavę pirmuosius milijonus pasirūpino, kad jiems nieko netrūktų.
Staiga praturtėjęs vyras nepagailėjo pinigų ir savo sūnui Michaeliui, kuriam be didesnių kalbų atseikėjo 1 milijoną svarų sterlingų.
 
Tačiau suaugęs vyras (32 m.) neįvertino dosnaus tėvo – jo dovanotą sumą išledido greičiau nei per dvejus metus ir ėmė reikalauti dar, o kai loterijos laimėtojas atsisakė toliau jį remti, tad šis kreipėsi į teismą ir paprašė, kad D. Dawes’as būtų įpareigotas iki savo mirties finansiškai remti savo sūnų.
 
Teismas tokį prašymą atmetė paaiškėjus tam tikroms aplinkybėms. Pasirodo, stambią sumą gavęs vyras šių pinigų nevertino ir leido juos visiškai neskaičiuodamas. Michaelis nusipirko prabangų namą, apie ketvirtį milijono išleido savo partneriui bei jo šeimai. Vyras gyveno taip, kad jo mėnesinės išlaidos siekį 20-30 tūkst. £.
 
„Tai aukščiau suvokimo ribų. Tėvas jį aprūpino pinigais, kurių turėjo užtekti tikrai patogiam gyvenimui, bet jis elgėsi kaip tikras išlaidūnas. Keistas jo noras iš tėvo gauti paramą. Jis tiesiog norėjo pademonstruoti, kad tėvas jį privalo remti bet kokiu atveju“, – komentavo ieškinį nagrinėjęs ir atmetęs teisėjas Nigel’is Gerald’as.
Teigiama, kad milijoną iššvaistęs Michaelis į tėvą dėl finansinės paramos dar kelis kartus kreipėsi pakartotinai ir šis sūnaus norus kurį laiką tenkino, tačiau per 2013 metais, per 49-ojo D. Dawes’o gimtadienį vyrai susipyko ir loterijos laimėtojas atsisakė toliau duoti pinigų atžalai.
 
Bylos duomenimis, sūnui milijonierius iš viso davė 1,6 mln. £.
 
  

Žymos: Loterija, Laimėjimas, milijonieriai

Komentarai

Naujausi straipsniai